Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus1991    10

Może wałki wyrobione, albo tryby wyszczerbione. U mnie stukało jak jeżdziłem, ale myślałem, że skrzynia już swoje wyjeździła, ichciałem do końca jesieni pojeżdzić, ale się nie udało, ciągnik na trasie staną. U mechanika okazało się że odkręciła się nakrętka na dolnym wałku, i to musiało się stać już ze 3 lata wcześniej, i przez to wyszczerbiło tryby, włożyliśmy wszystkie wałki i tryby nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha, dzięki kolego a mógłbys mi powiedziec ile Was to wyniosło?? bo pewnie to bedzie cos podobnego u nas, a apropo tego charatania, znajomy mowil ze to moga byc satelity w tylnym moście, wie ktoś moze cos na ten temat czy to ma sens??? czy to moze byc to??

aa i jeszcze dodam, moze to ma cos z tym wspulnego ze biegi ciezko wchodza, czasami trzeba gdzies szybko zredukowac a tu niechce wejsc bieg...

Edytowano przez konradrolnik1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

konradrolnik1234 moze byc wiele przyczyn tego chrabatania. np mechanizm roznicowy albo masz wykruszone zeby na wale pednym kola(ta półoś co wychodzi z tylniego mostu),ewentualnie na zwolnicy


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no własnie to by sie zgadzało z tym co gadał znajomy o tych satelitach ze juz wyrobione jakies, on tez ma taki dziwnie duzy luz(jak stoi na biegu zgaszony to go mozna duzo pchnac do przodu,tyłu) dziwne mi sie to wydaje bo normalnie ciagnik takiego luzu niema, to sie objawia tez w jezdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

to ze mozesz go pchac bez wiekszego oporu na poczatku to nie satelity


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

"mam pytanie do was własnie kupuje zetor fortera 105 co on ma w standardzie"

chyba tematy ci się pomyliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Zależy co chcesz robić w tej skrzyni, bo jak chcesz zrobić tak na tip top to niestety musisz :(


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

biore go na siebie w programie ułatwienia startu młodym rolnikom pytam się bo w tym miesiocu chce przyprowadzić słyszałem że są awaryjne i mam dylemat u mojej dziewczyny mają fortere 95 to narzekają i namawiają mie na deutz-fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom612    4

konradrolnik1234 bez odkrecenia silnika nic nie mozesz praktycznie zrobić skrzynie od silknika to chwija i gotowe wyjdzie ci sprzegło i tam masz wielka 8 która musisz odkręcić od tego trzeba zacząć oczywiście zalezy co chcesz w skrzyni robić ja ostatnoi skończyłem i chodzi jak masynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom612    4

kolego jesli masz równe pola to do 360 27 litrów jesli góry i pagórki to 30 litrów ja tak wlewam i w sklepie też tak zalecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody28    39

A wiesz może jak to się ma do wskaźnika poziomu oleju?

Tzn. te 30 czy tam 31 litrów, to jest równo z górna kreseczką czy ponad?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

kolego jesli masz równe pola to do 360 27 litrów jesli góry i pagórki to 30 litrów ja tak wlewam i w sklepie też tak zalecają

 

Dokładnie to 25litrow a na pagórkowatym 31l

Info z instrukcji obsługi ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaisor1    0

Witam serdecznie.

Proszę o pomoc. Muszę wyciągnąć tuleję napędu pompy hydraulicznej do której wchodzi WOM w c 355. wyciągnąłem ten tylny wałek i co dalej? A opryski czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Szukałem na forum ale nie znalazłem wie zakładam nowy temat.A mianowicie po wymianie tarcz sprzęgłowych i łozyska oporowego ma problem z wrzycaniem biegów w trakcie jazdy (3na4na5).Co to może być (czy może to być wina wyrobionych zębatek we skrzyni) dodam,że luz od dźwigienek do łożyska był mierzyny z 5 razy i za każdym razem był taki sam.Z rozłanczaniem biegów jest wszystko ok a z WOM-em też wszystko gra.

Ps. Tarcze były włożone dłuższą częścią do silnika. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

mi się wydaje że to będą tarcze.. ;)


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Myślisz,że powinny być odwrotnie założone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj