Skocz do zawartości
JEDREK

Ceny siana i sianokiszonki

Polecane posty

DUCH1986    3

Tematy połączone

Ile maksymalnie dawać znajomemu gospodarzowi za jedną kostkę siana z sipmy z224 i ile za kostkę słomy?

U nas (ok. Krakowa) siano 400 zł/tona słoma 300zł/tona wszystko w małej kostce.

Wiadomość z agroFakt.pl

W tamtym roku sprzedawałem po 45zł za nie owiniętą prosto z pola w tym roku chyba ta cena zostanie. wczoraj już dostałem zamówienie na 200szt a użytki to trawy siane po zbożach i obecnie w ekologi a trawa to różne ale zawsze z sporym dodatkiem koniczyny czerwonej łąkowej lub szwedzkiej.

myciu    11

sprzedam bele  z 2014 roku I i II pokos 70zł za sztuke woj.małopolskie

denzel    12

suche siano 150 sianokiszonka ponad 200 słoma 50zł

handlarze zacierają ręce przywożą całe tiry czarnego i zatęchłego siana a chłopy płaczą i płacą

sacrable    18

Drogo tam macie. Ja słomę z pod dachu suchutką, piękną i po zmiennokomorówce sprzedaję po 40 dychy.

Michalk13    8

a sprzedałem 80 szt po 100 zł sianokiszonkę widzę ze trochę za tanio wziąłem

A ile lat miał ten uz co robiłeś te bele? Który pokos i jaka jakość? No i najważniejsze jaka waga jednego balota?

thor1984    7

Dostałem propozycję zasiana 2 ha mieszanką owsa, wyki i peluszki. Koleś sam sobie to chce prasować i owijać oraz zwozić. W związku z tym mam 2 pytania a mianowicie ile powiedzieć za belę 120 na 120 oraz ile takich bel może być z tych 2 ha? 

ozzborn    173

jakie u was ceny sianokiszonki, gps w belach ? jak z plonami w tym roku ? 

Armand    24

Zapraszam do zakupu bel sianokiszonki - bele 130 cm w siatce, prosto z pola (do owinięcia u kupującego).

Towar: mieszanki DSV (Country 2012,2013,2014,2006, 2055, 2053, Futtertrio, 2401), koniczyny z trawami, czyste koniczyny i lucerny, mieszanka motylkowych Country 2057.

Ceny od 70 zł/szt.

Dostępne również owinięte bele.

Dowozimy autami krytymi po 40 szt - trasy wyceniane indywidualnie. Dowozimy bez problemu w dniu zbioru w województwach Warmińsko-Mazurskim, Podlaskim i Mazowieckim.

Zapraszam do kontaktu :)

PS Zachęcam do odwiedzenia nas - Karolewo k. Kętrzyna - można wybrać materiał z jakiego zrobimy bele.

KARGO    83

Ktory to pokos jesli mozna wiedziec? Bo jesli to ta trawa ze zdjecie ktore wrzucales w innym temacie to slaby towar jak za taka cene stara trawa pewnie bialko 14-15% i duze wlokno czyli to samo co ze zwylkej łąki tylko wczesniej skoszone.

Edytowano przez KARGO

Armand    24

Ktory to pokos jesli mozna wiedziec? Bo jesli to ta trawa ze zdjecie ktore wrzucales w innym temacie to slaby towar jak za taka cene stara trawa pewnie bialko 14-15% i duze wlokno czyli to samo co ze zwylkej łąki tylko wczesniej skoszone.

ee stary towar? nie kojarzę... są czasem lekkie przerośnięcia w tym roku w związku z pogodą ale nie ma nic starego... robimy po 4 pokosy (niektóre użytki nawet 5) więc nie ma coś się tu zestarzeć ogólnie rzecz biorąc. Użytki podsiewane wiosną kończymy 2 pokos (1wszy był przerośnięty na nich można powiedzieć jak już, bo czekaliśmy aż młode się rozwiną... a było sucho i zimno swego czasu), a reszta leci 3 pokos i zaraz 4rty. Najlepiej zapraszam do nas - zobacz co i jak i rezerwuj dany towar - szajsu Ci nie znajdę nawet, no chyba że chcesz ptaszkowe tematy po 40 zł ale to idzie osobną drogą na opałówkę. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez BIGAGRO
      Najwyższej jakości sianokiszonka w belach 130 cm - prasa Krone Bellima F130. Bele sprzedajemy bezpośrednio z pola w dniu zbioru - są owinięte siatką 125 cm szerokości (zakrycie boków - równe bele, oszczędność folii). Folią owija kupujący u siebie.

Nie jesteśmy handlarzami - nie skupujemy bel - oferujemy materiał z własnej produkcji! Po pierwsze jesteśmy rolnikami więc wiemy "jak to się robi" .

Corocznie produkujemy ponad 3000 sztuk najwyższej jakości bel sianokiszonki - nigdy nie mieliśmy reklamacji na nasz towar!
      Sianokiszonka pochodzi z użytków zielonych obsianych wysokiej jakości nasionami renomowanych producentów. Użytki nawozimy nawozami doglebowymi NPK z wapniem, magnezem, siarką i mikroelementami oraz dolistnie nawozami mikroelementowymi oraz aminokwasami - dzięki temu otrzymujecie Państwo najwyższej jakości paszę z wysoką zawartością białka i wszystkich składników pokarmowych!

Cena za bele zależna jest od rodzaju materiału z którego są robione bele. 
      Ceny i dostępność na 30.08.2016:
      Lucerna - 90 zł/szt (wolne 1 auto - zbiór początek września, później październik) Koniczyna czerwona 80% z trawami (kostrzewy, tymotka, życice)- 80 zł/szt (kilka aut - zbiór w połowie września i w październiku) Mieszanka motylkowych DSV Country 2057 (lucerna+koniczyny) - 90 zł/szt (wolne 1 auto zbiór na początku września) Mieszanki z koniczyną czerwoną (min. 40% koniczyny) - 75 zł (dostępne kilka aut ze zbioru początek września i kilka w październiku). Mieszanki traw z koniczyną perską Country 2053, Futtertrio, C2050 - 85 zł/szt (dostępne 2 auta ze zbiorów pod koniec września) Mieszanki traw DSV (2012, 2013, 2014, 2401) - 75 zł/szt (dostępne 2 auta ze zbiorów na początku września) Sianokiszonka z podsuszonej koniczyny z trawami owinięta - dostępne 80 sztuk w cenie 89 zł/szt. Możemy owinąć każdy towar i dowieźć owinięte bele - cena +15 zł/szt Pozyskujemy również około 300 bel siana z łąk koszonych pod koniec lipca - są to trawy (brak szuwarów, pokrzyw, samosiewów itp). - ten towar proponujemy po 55 zł/szt.

Siano wysokiej jakości w cenie 120 zł/szt.

Wszystkie ceny są cenami netto za bele bez folii tj bele w siatce bezpośrednio z pola . Dla zainteresowanych wystawiamy faktury. VAT na pasze wynosi 8%. Na wcześniejsze zamówienie możemy zrobić również wysokiej jakości siano.

Tylko u nas kupisz bele z najwyższej jakości mieszanek traw marki DSV, które posiadają tzw. milk index (mleczny indeks) - dzięki nim osiągniesz wysoką wydajność mleczną. Nie kupuj niepewnego taniego towaru, z którego nie ma mleka!

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem paszy w roku 2016 - skontaktuj się z nami i zarezerwuj towar - zapraszamy do nas - zobacz z jakich traw zrobimy dla Ciebie bele!
      Bele dostarczamy autami o ładowności 40 szt (bele 130cm), są to zwykle auta kryte więc nie dochodzi do ewentualnych zamoknięć w czasie przejazdu. Przykładowe koszty dostaw:
      - okolice Wydmin - 550 zł
      - okolice Turośli - 750 zł
      - okolice Szczytna - 850 zł
      - okolice Kolna, Mały Płock - 900 zł
      - okolice Przytuł, Wagi - 950 zł
      - okolice Grajewa, Stawisk, Szczuczyna - 1050 zł
      - okolice Przasnysza, Ostrołęki, Łomży - 1100 zł
      Koszt każdej trasy wyceniamy indywidualnie informując kupującego przed realizacją!

Kontakt: PW, big-agro.pl, kontakt@agrivision.pl, biuro@agrivision.pl, 

• Przez tedek2
      Witam posiadam renault 90-34 i chce założyc tura, zastanawiam sie nad metal technik a intertech. Na metal tech dostałem oferte 19600 z amortyzatorem, 3 sekcje, samopoziomowanie, lyzka 2m, chwytak do bel 1 siłownik, krokodyl. A za inter tech u innego dealera 20790.