Skocz do zawartości
Raczo

Disco Polo

Polecane posty

PongO    1

Co prawda nie lubie Disco-Polo ale na zabawach po paru glepszych zdarza mi sie pobawic przy tej muzyce. Ja na codzien slucham Trance. Wiem ze duzo z was powie ze to same "LUPU CYPU" ale dla mnie jest to cos wiecej ;)

Posluchajcie tego kawalka moze komus sie spaodoba Trence http://pl.youtube.com/watch?v=h0mahi8DFgA

Trafik    0

Jeżeli lubisz trance to posłuchaj sobie tegoroczny hymn sunrise afterparty ;) MIQRO & MAIQEL - Sunday Morning

zetor6441    2

ludzie czego wy słuchacie - bez obrazy, ale to jest beznadziejne, jakieś idiotyczne teksty, beznadziejna melodia co to ma być, trudno to nawet piosenką nazwać, teraz te piosenki są jeszcze gorsze niż kiedyś i nie porównujcie tego do techno. No ale o gustach i bezguściach się nie dyskutuje...

czekam na ataki fanów disco polo

Trafik    0

noobku kto tu trance porównuje do techno wiesz jeżeli kochasz disco to spoko ja akurat nie i nie obchodzi mnie co myślisz nt. trance więc jak ci się nie podoba to prosże nie wypowiadaj się!!! ty lubisz disco to ja mam lubić !!?? :angry:

stachles    0

wiem że każdy ma swój gust i niech go sobie tam ma ;) ale ja muzyki klasycznej i disco polo niecierpie wszystko inne strawie hard rock itp też ale muzyki klasycznej i disco polo nietrawie

banan575    104

najlepiej sie tanczy z chlopakiem w parze przy discopolo. ja mowie o tancu a nieskakaniu w miejscu. najlepsza muza byla w latach 93-97

jarekw    2

Fenol, kurde :) co to za muzyka? Przecież głowa mało nie pęknie po tym :):):)

A na prawdziwej wiejskiej "wichurze" nigdy nie byłeś? Tam muzyka jest prosta w przekazie, ale daje dużo radości :):):)

kubi    0

fenol

te fantastyczne teksty to kazik kiedys miał, ostatnia płytą którą zakupiłem to była 'melasa', teraz to aż się jego nowych wypocin nie chce słuchać...

temat o disco a wy tu o rocku; nie wiem jak sklasyfikować utwór z drugiego linka bo rock to to nie jest na pewno, prędzej zwykłe pierdzenie i rzyganie- ja juz wole disco od takiego czegoś :)

kluch369    9

Nie ma co się oszukiwać, disco polo powraca. Tylko, że dzisiejsze disco to nie jest takie jak te z lat 90' w których jest całkiem inna muzyka. Teraz to dają muzykę zbliżoną do muzyki techno i to już nie te same dicho, a szkoda :lol:

Uważam też, że ten rodzaj muzyki jest idealny na takie biesiady, festyny. Wtedy wystarczy tylko wziąć dziewczynę pod rękę i w taniec. Nawet tym techno maniakom udaje się zabawić przy tej muzyce :D

banan575    104

przy tej muzie na parkiecie mozna poznac super chlopaka albo dziewczyne. taniec zbliza..

banan575    104

teledysk fajny a ja mam pytanie czy u was sa jakies duze imprezy z muza discopolo i dance??? jak tak to podajcie namiary

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?