Raczo

Disco Polo

Polecane posty

Indiana    32

Akcent "Psotny wiatr":D hahaha

 

Disco Polo to taki potupaniec, w nim sztuki nie zaznasz. Ale ludzie bawią się przy nim, nie wnikając w treść piosenek, których wiekszosc traktuje o jednym. Jak zacznę wsłuchiwać się w tekst, zgłebiać przekaz autora, to nie mogę tego przetrawić :D. Osobiście wolę inną muzykę

Edytowano przez Indiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Zgadzam sie z przedmówcami,chodz mam 16 lat,ale słucham tylko i wyłacznie disco polo :D

Dla mnie najwiekszym Zespołem disco polo był zesół Milano,który stworzył duzo fajnych piosenek np;Jasnowłosa,Spacerek,O tobie kochana,Bara-Bara i długo by jeszcze wymieniac B)

Obecne zespoły disco polo odeszły juz od klimatu który panował 15 lat temu,ale cieszmy sie ze ciagle powstaja jakies piosenki tego typu muzyki

Niektórzy tu piszą ze nie lubia Disco Polo,jestem ciekaw dlaczego?Na kazdym weselu zawsze leci disco polo o wszyscy sie bawią,Ja od zawsze słucham disoc polo,poniewaz uwazam ze to fajny rodzaj muzyki,ktory nadaje sie zarówno do tanczenia jak i do słuchania. :)

No to ja np. nie przepadam za disco polo a zwłaszcza nowym (totalna żenada)stare jestem jeszcze jakoś znieść bo było o czymś (w miarę możliwości). Na weselach wszyscy się przy tej muzyce bawią bo inną żadko grają no i alkohol też jakoś wspomaga tolerancję :D .

 

:lol:

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tez lubie Disco

Najlepsze zespoly to

Veegas

Tomasz Niecik

Dance UP

Effect

Power

niema fajniejszych zespolów pozdro

 

 

Effect o odemnie ze wsi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Witam

Poszukuje tytułu piosenki która leci często na Polo TV,w teledysku jest jak chłopak z dziewczyną jadą samochodem,potem jest jak jadą na rowerach przez wieś,chodzą po gospodarstwie.

Piosenka ma max kilka lat.

Orientuje się ktoś może co to za piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wincenty5    104

Ja to takiej muzyki niestety nie trawię.

Nie trawisz ale co raz gnijesz w temacie disco polo,w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inamu    0

Dla mnie to też jest tandetna muzyka, zupełnie nie w moim guście ale po co wchodzić i obrażać innych oraz sam gatunek, to bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa_Smerf    2

Wiadomo, każdy słucha tego, co mu pasuje. Osobiście nie trawię disco polo, ale nie przeszkadza mi, że komuś się może podobać. Znaczy, dopóki się z tą muzą nien narzuca, bo z tym to różnie bywa - niejeden z nas ma zapewne sąsiada, który lubi sobie disco polo puścić tak, żeby w całej dzielnicy było słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavl    2

Nie jestem wielkim fanem disco polo, chociaż znam w swoim otoczeniu osoby, które takiej muzyki słuchają na co dzień. O ile dobrze się mozna bawić przy takiej muzyce na lokalnych festynach czy na weselu to nie wyobrazam sobie puszczać jej sobie na co dzien do śniadania ;)

Podobnie bywa z koncertami... Lubię wybrac się raz na jakiś czas na jakiś dobry koncert. Ale za koncert Zenka na pewno bym nie zapłacił. Podobnie raczej nie wybiorę się na jego film. 

Wygodna rozpiska koncertów jest na stronie Ticketmaster https://www.ticketmaster.pl/festiwale/wszystko-festiwale/10101/events

Edytowano przez Pavl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj