Raczo

Disco Polo

Polecane posty

fart23    0

@Lef ja w Blue Starze kawalerskie miałem (nawet są fotki -> archiwum 31.08.2009r. :lol: ), fajna imprezownia, a najlepsze jest to że przy disco polo bawią się tam wszyscy, ludzie z miasta i ze wsi, nawet ci co mówią że disco polo jest bee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

effect z mojej wioski pochodzi

 

A latem w niedziele dość często na Milano w Jeziorku bywali B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś (1990-1999) disco-polo to było coś:) do tej pory przy DP hitach ludzie bawią się na weselach, bo fakt faktem, to świetna muzyka do tańca, szczególnie jak się sporo wypije, to człowiek na to, o czym śpiewają nie zwraca uwagi. jestem jednak dalece przeciwna nowej muzyce disco polo, która jest O NICZYM i DO NICZEGO... :lol:


Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk5767    0

RolniczkazZawad, słuchasz disco polo ? Nie no lata 1990-1999 to było najfajniejszy okres disco polo. Ahh te piosenki. Nawet czasami teraz je słucham. Są takie życiowe ;) A te dwie nuty co podałem wcześniej to często u nas na imprezach lecą a i także zdarza się mi je nieraz słuchać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

W tamtych latach to były fajne kawałki obecnie jest już ich coraz mniej jak 10lat temu otworzyli u nas klub to samo disco leciało teraz już się to zmieniło ale ciągle gdzieś tam się jeszcze pojawia bo jednak fajnie się przy tym bawi i nie koniecznie po %%%%biggrin.gif Choć jak muzyka beznadziejna to i po % nie jest tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

kiedyś (1990-1999) disco-polo to było coś:) do tej pory przy DP hitach ludzie bawią się na weselach, bo fakt faktem, to świetna muzyka do tańca, szczególnie jak się sporo wypije, to człowiek na to, o czym śpiewają nie zwraca uwagi. jestem jednak dalece przeciwna nowej muzyce disco polo, która jest O NICZYM i DO NICZEGO... :lol:

Taki dam przykład z lat bodajże 92-93. Typowe DP a nie to co ten nowoczesny szajs disco podobny. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=c1kLchbpzRY

I dorzucę jescze classica, młodzież pewnie tego nie zna. :D

http://www.youtube.com/watch?v=UxpDoEtwntk

Edytowano przez farmermf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Zgadzam sie z przedmówcami,chodz mam 16 lat,ale słucham tylko i wyłacznie disco polo :D

Dla mnie najwiekszym Zespołem disco polo był zesół Milano,który stworzył duzo fajnych piosenek np;Jasnowłosa,Spacerek,O tobie kochana,Bara-Bara i długo by jeszcze wymieniac B)

Obecne zespoły disco polo odeszły juz od klimatu który panował 15 lat temu,ale cieszmy sie ze ciagle powstaja jakies piosenki tego typu muzyki

Niektórzy tu piszą ze nie lubia Disco Polo,jestem ciekaw dlaczego?Na kazdym weselu zawsze leci disco polo o wszyscy sie bawią,Ja od zawsze słucham disoc polo,poniewaz uwazam ze to fajny rodzaj muzyki,ktory nadaje sie zarówno do tanczenia jak i do słuchania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj