Raczo

Disco Polo

Polecane posty

zetor6441    2

ludzie czego wy słuchacie - bez obrazy, ale to jest beznadziejne, jakieś idiotyczne teksty, beznadziejna melodia co to ma być, trudno to nawet piosenką nazwać, teraz te piosenki są jeszcze gorsze niż kiedyś i nie porównujcie tego do techno. No ale o gustach i bezguściach się nie dyskutuje...

 

 

 

czekam na ataki fanów disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

noobku kto tu trance porównuje do techno wiesz jeżeli kochasz disco to spoko ja akurat nie i nie obchodzi mnie co myślisz nt. trance więc jak ci się nie podoba to prosże nie wypowiadaj się!!! ty lubisz disco to ja mam lubić !!?? :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

2 Września w rozmowach w toku ma być odcinek pod tytułem pt. "Chcę zostać gwiazdą Disco Polo."


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

wiem że każdy ma swój gust i niech go sobie tam ma ;) ale ja muzyki klasycznej i disco polo niecierpie wszystko inne strawie hard rock itp też ale muzyki klasycznej i disco polo nietrawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepiej sie tanczy z chlopakiem w parze przy discopolo. ja mowie o tancu a nieskakaniu w miejscu. najlepsza muza byla w latach 93-97


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

a ja polecam coś z innej beczki

http://pl.youtube.com/watch?v=Jk-EkqINJF4

wychowałem się słuchając tego artysty, polecam gorąco fantastyczne teksty często z jajem i na czasie, a coś z zagranicy to powiedzmy to:

http://pl.youtube.com/watch?v=HuYLukS_eWk

no po prostu miód :)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Fenol, kurde :) co to za muzyka? Przecież głowa mało nie pęknie po tym :):):)

A na prawdziwej wiejskiej "wichurze" nigdy nie byłeś? Tam muzyka jest prosta w przekazie, ale daje dużo radości :):):)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

fenol

 

te fantastyczne teksty to kazik kiedys miał, ostatnia płytą którą zakupiłem to była 'melasa', teraz to aż się jego nowych wypocin nie chce słuchać...

 

temat o disco a wy tu o rocku; nie wiem jak sklasyfikować utwór z drugiego linka bo rock to to nie jest na pewno, prędzej zwykłe pierdzenie i rzyganie- ja juz wole disco od takiego czegoś :)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Nie ma co się oszukiwać, disco polo powraca. Tylko, że dzisiejsze disco to nie jest takie jak te z lat 90' w których jest całkiem inna muzyka. Teraz to dają muzykę zbliżoną do muzyki techno i to już nie te same dicho, a szkoda :lol:

Uważam też, że ten rodzaj muzyki jest idealny na takie biesiady, festyny. Wtedy wystarczy tylko wziąć dziewczynę pod rękę i w taniec. Nawet tym techno maniakom udaje się zabawić przy tej muzyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

przy tej muzie na parkiecie mozna poznac super chlopaka albo dziewczyne. taniec zbliza..


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

teledysk fajny a ja mam pytanie czy u was sa jakies duze imprezy z muza discopolo i dance??? jak tak to podajcie namiary


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Nie wiem czy widzieliście ale wczoraj na tym koncercie w Warszawie przy żadnej muzyce się tak ludzie nie bawili jak kiedy na scenę wkroczył zespół Boys i jak tu mówić że disco polo jest złe.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

a oglądałem to. Niezłe to było, publiczność od razu sie rozruszała, i każdy nawet tekst znał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Tak jak jest piosenka Topes - Nasza muzyka to jest cała prawda o disco-polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

poprostu przy disco polo da sie dobrze wybawić, ja osobiście lubie discopolo a jak chodze na imprezy to zazwyczaj do takich dyskotek z muzą discopolo, dance i techno, zawsze panuje tam najlepszy klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj