Raczo

Disco Polo

Polecane posty

Pawel328    639

ja pamiętam jeszcze Disco Relax ;) to są rytmy nie do przebicia :o Disco polo żyje!!


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Ja disco polo uwielbiam, to jest dopiero muzyka, aż chce sie słuchać ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak ja kocham Disco Polo, przy tym to jest zabwa, bo co to za taniec na tych dyskotekach, przy tehno, skacze kupa ludzi jak małpy na gałęzi, nie wiadomo kto z kim i tam taki taniec się wogóle kupy d*py nie trzyma a disco p-olo to tak, słucham zawsze i wszedzie DP wymiata, a russian Boys to już jest wogóle OK


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Kiedyś to nie lubiłem Disco Polo,a teraz to jak włączę kompa to od razu włączam Gadu Radio Disco Polo i tuba na max'a ;)

Disco Polo rządzi!Najlepsze są piosenki Boys,Cliver,Classic i Akcent oraz wiele,wiele innych...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

ja też na weselach czy na dyskotekach a tak to bardzo lubię te stare techno od 2003-2005r bo teraz to badziewie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0
Ostatnio zauważyłem, że muzyka tak lubiana na zabawach wiejskich jak Disco Polo zaczyna powracać do łask i przeżywa teraz swój renesans. Nawet jak byłem na giełdzie w Słomczynie to jeszcze kilka tygodni temu leciało tam same Techno i pokrewne, a teraz jak nie słychać Boys'ów to Akcent albo Toples. Co myślicie o tym rodzaju muzyki? Moim zdaniem to najlepsza muzyka na zabawy i imprezki w remizie ;) .

 

 

 

 

jak ty żeś słyszał techno na giełdzie w słomczynie to chyba pomyliłeś giełby ;) ja jestem tam przynajmiej raz w miesiącu i techna jeszcze niesłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Są gusta i guścki ale ja za dico polo nieprzepadam....piosenki tylko o jednym i tym samym....MILOSC, ZDRADA, I DZIEWCZYNA Z WAKACJI i tak w kolko ;) ...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A mi się to podoba właśnie bo techno no to tylko łup łup i to kupy d*py się nie trzyma a tam to i słowa( dobrze że po polsku) i dla mnie jest to najlepsza muza i niech powraca


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekPL    3

Muszę się wyłamać , ponieważ nie lubie disco polo. Uważam że wszystkie kawałki są robione na jedno kopyto lub są jakimiś przeróbkami innych piosenek. niestety moja dziewczyna uwielbia disco polo więc chcąc nie chcąc musze słuchać, normalnie idzie się zakatować. Zaznaczam że wcale nie potępiam tego typu muzy każdy powinien słuchać tego co mu się podoba. posłuchajcie dance core może sie wam spodoba. pozdrawiam


Moje zdjęcia nie są chronione prawem autorskim, więc rozpowszechniać można a nawet jest to wskazane.
Zapraszam wszystkich właścicieli lub fanów Ursusów 1614 do grona moich znajomych
http://www.youtube.com/user/TomekPli1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Jak dla mnie to disco polo nie wrocilo bo nigdzie nie poszlo do jakiegos lamusa ja sluchalem caly czas a techna nie lubie zbytnio;p ;)


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sneak    0

Znacie tylko 3 rodzaje muzyki? ;) Hip Hop, Disco Polo, Techno... ?

 

Ja słucham: Rocka, Punk-Rocka, Ambient, trochę Metal muzyka filmowa... i inne. Aphex Twin Ambient Works - polecam

KULT górą! ;)

 

"od Techno można z nudów zdechnąć" F. Kiepski o Techno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

tak zgadza sie bo ja i wiekszosc ludzi na tym forum slucha tylko hip hopu disco polo i techno ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Co prawda nie lubie Disco-Polo ale na zabawach po paru glepszych zdarza mi sie pobawic przy tej muzyce. Ja na codzien slucham Trance. Wiem ze duzo z was powie ze to same "LUPU CYPU" ale dla mnie jest to cos wiecej ;)

Posluchajcie tego kawalka moze komus sie spaodoba Trence http://pl.youtube.com/watch?v=h0mahi8DFgA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Jeżeli lubisz trance to posłuchaj sobie tegoroczny hymn sunrise afterparty ;) MIQRO & MAIQEL - Sunday Morning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj