Raczo

Disco Polo

Polecane posty

Zetor5340    1
Ps. jak macie jakieś stronki z darmową muzą DP to napiszcie może znajdę jakieś fajne kawałki

 

Pozdrawiam Balzak

wystarczy jakiś program do ściągania muzy i masz czego dusza zapragnie...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

,,Ja to słucha wszystkiego jak mi sie piosenka podoba to jej słucham i to nie ważne czy to będzie taki typ muzyki czy inny. "

 

ja tak samo jak mi sie podoba to sucham nie zależy jaki rodzaj


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Bez przesady, niektóre piosenki DP są takie durne, że aż uszy więdna jak je słuchasz. Ale i tak wole Techno/rap. Owszem, niektóre piosenki DP są fajne. :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Może i masz racje, ale żyje się terazniejszoscia. Ale niektóre piosenki są idiotyczne, że aż żal. Kumpel mi ostatnio puścił jakąś muze to mnie powaliła.. takie słowa haha. Nie powiedziałbym, że w DP wszyscy są normalni :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Sa normalni tylko niektórym podobają sie takie piosenki a niektórym inne ja lubie słuchac disco polo i sie przy nim bawić na dysko nie które sa bez sensowe i dla mnie, ale jest dużo fajnych.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Spokojnie spokojnie, jak chcecie to słuchajcie, tylko mówie, że NIEKTÓRE piosenki są idiotyczne, typu niejaki "el dupos" czy coś w tym stylu. Owszem niektóre są fajne nawet mi się podobajaą no ale nie aż takkie durne hehe


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20
Jak tak to nikt nie cierpi i nie słucha DP ale jak przyjdzie jakiś koncert czy coś to nagle wszyscy znają słowa i skaczą jak to by była ich ulubiona muzyka, ale w innych okolicznościach to nikt nie słucha tego przecież to śmieszne jest.

 

Ja to słucha wszystkiego jak mi sie piosenka podoba to jej słucham i to nie ważne czy to będzie taki typ muzyki czy inny.

Ps. jak macie jakieś stronki z darmową muzą DP to napiszcie może znajdę jakieś fajne kawałki

 

Pozdrawiam Balzak

 

W 100% sie z tobą zgadzam. Niby nikt nie słucha DP, a jak jest jakaś wiejska zabawa to każdy zna tekst i śpiewa. Moim zdaniem przy Disco Polo ludzie się najlepiej bawią :D .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

disco polo mnie rozwolo... :D hehe

 

ja nie mogę powiedziec czego konkretnego słucham bo słucham radia a tam nie zawsze leci to samo...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ale DP jest zaje...w czesniej sluchalem techna ale przy tej muzyce nie da sie tanczyc ani bawic bo jest nie do rytmu :):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

A oglądaliście może program, ostatnio we wtorek Kuby Wojewódzkiego ? Byli tam różni aktoży i inne medialne osoby i coś tam śpiewały, ale gdy występował BOYS to zaraz każdy zaczoł śpiewać tańczyć każdy znał słowa, nawet prowadzący podrygiwał. Więc nie mówcie że nie słucha nikt DP, poprostu co jakiś czas zmieniają sie trendy w muzyce, np. w ubiegłym sezonie modny był hip-hop i ludzie słuchali go nałogowo, w kolejnym będzie modne co innego itd. Ale powiedzcie szczerze, pytanie to kieruje do przeciwników DP czy przy techno Hip-hopie czy Roku mozna sie tak wybawić ? Raczej nie. uczestniczyłem w imprezach na których byli ludzie z tzw "wyższych sfer" i do puki sobie trochę nie spożyją % a zespół żępoli jakiś tam rytmy impreza jest drętwa, ale po zmianie repertuaru i paru kieliszkach wina :D zaczyna sie impreza na całego, i czy to Pan prezes, dyrektor, ksiądz wszyscy pląsają w rytm "wolność moja jedyna..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@krynio

 

Nie zgodzę się z Tobą, żeby się świetnie bawić nie trzeba odrazu pić. A szczerze to bardziej sie bawie własnie przy Techno na dyskotece itp. No ale każdy ma swój gust i nie krzyczcie na mnie, że wole inny rodzaj muzyki :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

Z tym piciem to mnie chyba źle zrozumiałes ja na 10 imprez na może 2 bawię sie po małych % także nie twierdze że alkochol pomaga w zabawie. A tak na marginesie moje małe motto:

 

"Nie sztuka jest wypić i sie dobrze bawić, ale nic nie wypić i się świetnie bawić".

 

To temat picia i zabawy uważam że zakończyłem, i przepraszam jak kogoś uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
@krynio

 

Nie zgodzę się z Tobą, żeby się świetnie bawić nie trzeba odrazu pić. A szczerze to bardziej sie bawie własnie przy Techno na dyskotece itp. No ale każdy ma swój gust i nie krzyczcie na mnie, że wole inny rodzaj muzyki :D

no własnie jak wolisz inny rodzaj muzyki to nie mieszaj w temacie o disco...bo cie disco kibole pobiją....hehe

 

załórz temat o techno i bedzie cacy :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Cliver - Chodź kochanie

 

śCIĄGNIJCIE SIBIE TO!!!!!!!!!!!! ---->NIKT NIE POWIE ZE DISCOPOLO JEST DO BANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

wiecie co disco polo jest ok do zabawy z dziewczyna ale ja najbardziej sie wyszaleje przy techno jak leci kilka fajnych kawalkow benassi albo cos takiego to poprostu jestem jak w transie odplywam i wtedy to jest jazda ale to trzeba czuc a jesli ktos lubi dp to nigdy nie poczyje tego co prawdziwy technomaniak gdy uslyszy fajny kawalek...jak by to jednym slowem... poprostu technophobia;) kto slycha ten wie o czym mowie:) pozdro dla fanow techno i DP równiez;)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9

Według mojego skromnego zdania muzyka disco polo teraz powraca,bo widze co sie dzieje w blokach w Katowicach,i co sie dzieje na imprezach na wsi:)Wszedzie gdy ktos pusci nutki zespolu np:Cliver,Toples,Akcent itp ludzie zaczynaja sie bawic:)Sam mieszkam w Katowicach(wiele mnie skrytykuje co ja tutaj robie,ale poprostu mam rodzine co siedzi w rolnictwie,i sie maszynami interesuje)i slysze co na moim bloku młodziez słucha i przeważnie jest to muzyka Disco-Polo i Techno.Wiele osób mówi ze disco-polo to obciach,tylko przypomnijscie sobie lata młodosci gdzie czekaliscie na program:"Disco relax" emitowany na polsacie i sluchaliscie tego.Bylem wczoraj na imprezei w Krzetowie gdzie wystepowalzespół Bayer-Full oraz Mandaryna i na zespole Bayer-Full ludzie bawili sie jak na weselu,kazdy z kazdym tanczył:o

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Disco polo pojawiło się w Polsce chyba wtedy kiedy wprowadzili syntezatory. W żadnym kraju się nie przyjęło tylko w Polsce. Nie cierpię tej muzyki ale i tak jest ona lepsza niż techno, house i inne takie gó***. W Disco Polo przynajmniej jakieś teksty są i po pijaku da się przy tym bawić


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zawsze lubiłem i lubie najbardziej disco polo bo spiewają po polsku i wiadomo co spiewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja zawsze lubiłem i lubie najbardziej disco polo bo spiewają po polsku i wiadomo co spiewają :)

ja tez slucham disco-polo :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

a jakie przeboje disko królują u was na dyskotekach bo u mnie to:

long & junior - uśmiechnij sie

mateo- podnieście ręce w górę

maxel- lekcja miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ja lubię disco polo, clivera, akcent itp. fajnie się przy nich bawię i dobrze mi się przy nich pracuje :rolleyes:


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj