Zaloguj się, aby obserwować  
kris86

CLAAS Axion 850 czy Valtra T191

Polecane posty

kris86    0

Hej!!! Co wybrać model Siku CLAAS Axion 850 czy Valtra T191??? Który z nich jest lepszy i bardziej nadaje się do większych i cięższych modelach maszyn?? Dzięki za opinie i komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja wybrałbym Valtrę, kilku znajomych je ma i nie narzekają na nie, a silniki należą do tych ekonomiczniejszych, a poza tym w Valtrze masz resorowaną przednią oś i kabinę, co przy dużych prędkościach na dołach się przydaje, a na temat Claasa nie będę się wypowiadał, bo nie słyszałem wiele o tych ciągnikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Raczej bierz Valtrę w mojej okolicy pracuje jedna(oczywiście trochę mniejsza T130) i z tego co wiem spisuje się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja wybrałbym Valtrę, kilku znajomych je ma i nie narzekają na nie, a silniki należą do tych ekonomiczniejszych, a poza tym w Valtrze masz resorowaną przednią oś i kabinę, co przy dużych prędkościach na dołach się przydaje, a na temat Claasa nie będę się wypowiadał, bo nie słyszałem wiele o tych ciągnikach ;)

Autor pyta się o model, nie wiem czy inetresuje go spalanie prawdziwych ciągników i ich awaryjność :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ale chyba też nie kupi ciągnika, który będzie się ciągle psuł i palił jak smok, bo po co mu ciągnik, jak ma do niego jeszcze dokładać, spalanie i awaryjność jest ważniejsza od komfortu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony    1

Hej!!! Co wybrać model Siku CLAAS Axion 850 czy Valtra T191??? Który z nich jest lepszy i bardziej nadaje się do większych i cięższych modelach maszyn?? Dzięki za opinie i komentarze

Sam posiadam Valtrę i jestem zadowolony ponieważ :

*ma możliwość przesuwania na dwie strony fotelu kierowcy

*ma fajniejszy kolor niż Claas


sprzedam :
john deere 7930 z britains
valtra t191 z uh
fendt 936 z siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ale on nie będzie kupował ciągnika, tylko dlatego że ma fajniejszy kolor, inne argumenty też są tu bardzo istotne

tak szczególnie spalanie zabawki :rolleyes: czasami zastanów się co piszesz :rolleyes:

wyraźnie jest napisane że model SIKU a wy chcecie mu opchnąć zabawkę w skali 1:1 :rolleyes:

Porównaj dokładnie wymiary i masy obu modeli wtedy będziesz wiedział, który lepiej nada się do dłuższych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloda    12

też zależy jak daleko masz serwis jak ta sama droga to valtra :rolleyes: :rolleyes:


PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Ja bym na Twoim miejscu brał Claasa,sam go posiadam świetny model,lecz słabo odwzorowany,jak chcesz pożądny model to kup coś z UH lub WIKING.

Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bierz Claas`a.Sam go mam i mogę smiało powiedzieć, że jest to wytrzymały i solidny model firmy SIKU. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj