mariuszzo

jak odblokować "6" w fendt 611 LSA

Polecane posty

kosti68    17

Trzeba usunac trzpien blokujacy ....jest to opisane w materiale do napraw.:)


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt310    1

@Kosti68

A w 310 LSA z 88 roku da się odblokować tą "6" i czy dużo jest przy tym roboty i rozbierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Nie jest to takie pracochlonne jak sie by wydawalo, mozna to zrobic bez rozbierania kabiny no powiedzmy w niecala godzine. Dla poczatkujacych moze 1-2 godzinki.to zalezy ile masz blokad, do 25km/h czy do 30km/h. Jesli bedziesz mial te 2 blokdy zdjete mozesz jechac 40 km/h. Jest wszystko dokladnie opisane w materialach.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

Witam z tego co piszesz wynika z w moim 611ls jest jeszcze jedna blokada bo 6 mam i normalnie wchodzi.a gdzie mogl bym otrzymac materialy o ktorych wspominales z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

@ TymonMasa

 

Wyslalem ci wiadomosc na priv. jesli bylybys zainteresowany materialami to napisz do mnie.

 

kosti1968@o2.pl


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Koledzy ja mam Fendta 612 sl z 79r. kupiłem go od francuza i on coś mitłumaczył że można właśnie coś odblokować gdzieś przy leawku biegów i będzie jechał 40 km/h. Mógłby ktoś przybliżyć jak się za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan930    0

witam widzę że kolega posiada sporą wiedzę mam prośbę czy mógłbyś pomóc coś w kwesti wspomagania mam 612ls z 1980r niedawno go zakupiłem jako następny ciągnik z turem miałem coś takiego że ubywalo oleju dostawał się do silnika trochę sam robię wymieniłem filtr, uszczelniacz na pompie usterka ustała w warsztacie uszczelniłem siłowniki wspomagające dzieje się jeszcze coś takiego przy max skręcie są silne odbicia kierownicą w przeciwnym kierunku raz lub dwa razy i ustaje wcześniej tez coś takiego się działo wspomaganie chodzi w miarę lekko,jeszcze jaki olej powinno się stosować ja zalałem silnikowym.prosiłbym o jakies podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafel    0

witam. w mojej 309 mam 6 bieg odblokowany a teraz zakupiłem 308 i niestety na gałce nie mam cyfr jakie biegi tam są .... a teoretycznie 6 nie ma (nie idzie właczyc). Jak sprawdzić czy jest i jak ją odblokowac ??dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Koledzy jak się dostać do tego trzpienia co blokuje bieg w 611 ?? co trzeba rozebrac rozkrecic ??? Tam gdzie sa te wajchy od biegów trzeba dużo rozkrecać czy gdzie indziej ??? bo planuje sobie odblokowac z 30 do 40 prosił bym o jaka wskazówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

"Wajchy" zostawiasz jak są. Modyfikację przeprowadzasz w samej skrzyni biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

czyli bez zdejmowania kabin nie da rady ??? to bedzie duzo roboty z tym ???!! Robiłeś już to grzesiu a ktoś pisał ze w 2 godziny sie to zrobi samemu jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Nie, nie trzeba zdejmować kabiny, ale istnieje potrzeba demontażu paru części w kabinie.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

Ciągniki tej generacji mają podłogę w kabinie szybkiego demontażu. Zdejmij gumową wykładzinę to zobaczysz. Operację da się przeprowadzić przez otwór w podłodze. Kabina zostaje na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris8606    0

Witam, czy mógłby ktoś podesłać instrukcje albo film jak odblokować skrzynie w Fendt 615 na 40 km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez Papkin
      Panowie taka sprawa, wypuściłem stary olej ze skrzyni, zamontowałem nowy filtr, zalałem świeży olej. Nie działa hydraulika. Przed wymianą było wszystko ok.
      Kilka lat temu wymieniałem już olej z filtrem ale wtedy po wymianie wszystko normalnie działało.
      Układ,pompa może być zapowietrzony? Spotkał się ktoś z takim problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj