Zaloguj się, aby obserwować  
g_eorge

Losowanie SPO 2004-2006

Polecane posty

xsc    56

to ja jestem na 200 pare i jeszcze nie mam decyzji ale moj wniosek bendzie rozpatrzony 27 sierpnia ciekawe czy mi przyznaja? jak ty byles na 225 a ja na 20X to jest jakas nadzieja ;):D :rolleyes: :lol:


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmax    1

Jak nie miałeś żadnych błędów we wniosku i był kompletny to powinieneś dostać dofinansowanie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

a z kad jestes, przyslali ci jakis list?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ale to zależy z jakiego wojewudztwa jesteście a brzozak skąd wiesz że nie masz błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no wlasnie tez z pomorskiego, dzwonili z agencji ze sprawdzali i nie maja zadnych zastrzezen, nic nie brakuje, to juz bylo z miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

ja miałem dwie poprawki ale byłem w top 100 przysłali mi dziś list że termin rozpatrzenia wniosku będzie do 31 października

(kuj-pom.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67
ja miałem dwie poprawki ale byłem w top 100 przysłali mi dziś list że termin rozpatrzenia wniosku będzie do 31 października

(kuj-pom.)

 

ja jestem w identycznej sytuacji pozostaje tylko pytanie czy do listopada zdążą w ARiMR zweryfikowac wszystkie wnioski, może szybciej zaczną podpisywac umowy na PROW;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

też mam obawy ,

ale jak się dowiadywałem telefonicznie podczas jednej poprawki to mi mówiono że przysłano tylko 1 poprawny wniosek (z pierwszej setki), a u mnie mają podpisać ok 160-170 umów . :rolleyes:

czy pierwszeństwo mają ci którzy mieli poprane wnioski na wstępie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jeśli ktoś miał 2000wniosek (np w wielkopolsce) i nie miał żadnych błedów ani braków to może dostać dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kolejnośc została ustalona poprzez losowanie ale małe roszady z pewnością będą miały miejsce a za bezbłędne wnioski powinni przyznawac medale (zawodnicy z ARiMR od SPO, którzy pomagali przy wypełnianiu wniosków a następnie je weryfikowali uzyskali nawet po dwie poprawki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

podczas jednej wizyty w agencji przymnie rozpatrywano wniosek który składał się tylko z podpisu beneficjenta :-)

oczywiście proszono go o uzupełnienie

 

mam nadzieję tylko że dla mnie starczy pieniędzy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Kolejkę sobie zaklepał :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

450 byłem w kuj-pom i dziś przysłali papiery żeby uzupełnić... ! zanim papiery uzupełnię i dostarczę im to będzie limit wyczerpany;/;/;/;/ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

A ja jestem 444 w dolnośląskim i jeszcze nic mi nie przysłali :angry: , tylko to że mają czas do września na rozpatrzenie.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Wczoraj przyszło pismo z agencji i mamy poprawki, a mieliśmy 192 miejsce na ok 340 w lubuskiem gdzie dofinansują ok 30 wniosków. Jutro jedzie ojciec uzupełniać, ale tylko dla praktyki bo szanse są bardzo marne :) . Teraz szykujemy się na nowy PROW i będziemy składać już trzeci wniosek, no i może do trzech razy sztuka :)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

gratuluje! co bendziesz kupował?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

zasadniczo to już zakupy poczynione jeszcze tylko szukam kvernelanda 4 skiby obrotowy za około 30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

My składaliśmy wniosek na nowy ciągnik Belarus z serii 920 lub 952... Nie mieliśmy żadnych poprawek co do wniosku... Zresztą nasz wniosek było łatwo zrobić, bo nie mamy żadnej hodowli tylko samo pole, więc problemu nie było ze spełnieniem wymogów... Najpierw dostaliśmy pismo, że wniosek będzie rozpatrzony do 15 sierpnia, a 16 sierpnia przyszło kolejne pismo, że rozpatrzenie wniosków przeniesione jest do 10 października... Jedni mówią, że Ci co są wylosowani to dostaną sprzęt [ci co mają poprawki to poprawią i też dostaną], a inni znowu mówią, że Ci co mieli to dostać to już dostali... I człowiek teraz głupi jest, bo nie wie co robić... A w rządzie się tylko kłócą, kasę zwijają dla siebie, a rolnikom nic nie chcą pomóc... Niedługo bedzie tak jak w Boliwii czy którymś tam innym państwie [nie pamiętam dokładnie w którym], że przed kamerami bedą się bili nawzajem... A wystarczy tylko popatrzeć na kraje zachodnie, jak korzystają z dofinansowań na nowy sprzęt, korzystają z niego np 5 lat, aby minął czas, przez który muszą maszynę mieć w posiadaniu, a potem ten zużyty sprzęt sprzedają nam, a sami znowu biorą nowy... Troche mi się rozpisało, ale może ktoś to przeczyta...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

to podobnie jak u mnie tez na bialorus 952 ale przyszlo pismo ze przelozone do 2X pażdziernika , mi sie niespieszy ale najwyzej jeszcze raz zlozymy na nowe PROW


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286
to podobnie jak u mnie tez na bialorus 952 ale przyszlo pismo ze przelozone do 2X pażdziernika , mi sie niespieszy ale najwyzej jeszcze raz zlozymy na nowe PROW

 

A dokładnie na jaki model złożyliście bo my na 920.3 lub 952.2... U mnie jest troche inaczej, bo byśmy chcieli kupić kombajn... Jeżeli dostaniemy ciągnik, to nie będzie kombajnu, a jak nie dostaniemy ciągnika to pomyślimy nad kombajnem... Ale póki co nie wiadomo jak to będzie i nie ma co planować bo nie wiemy jak będzie z traktorem...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

952.2 i pare drobniejszych rzeczy

ktory mailes numerek? jak chcesz napisz do mnie jutro na gg 7352729 ( stan niewidoczny)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj