Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kapec24

Zdzieranie się opon w New Hollandach

Polecane posty

kapec24    31

Czy w waszych NH prawa przednia opona zdziera sie bardziej o lewej? Bo u mnie lewa jest dobra a prawa niedługo będzie łysa ;/ W okolicy jest jeszcze jedna Tl-ka i właściciel miał ten sam problem. Rozwiązał go przekładając opony razem z felgami, ale co za tym się wiąże poszerzył ciągnik.

Mieliście taki problem? Jak rozwiązaliście?

Ferdek07    63

Nie jest to nic nadzwyczajnego, tak samo w mf 255 tylne lewe koło wyłysiało duzo szybciej niż prawe, i we wszystkich chyba ciągnikach jest to zjawisko powszechne, tak samo w osobówkach tylnonapędowych większej mocy, widocznie mechanizm różnicowy nie jest o zwiększonym tarciu, a tak wogóle mechanizmy różnicowe nie są doskonałe i minimalnie większy momemnt obr może być przekazywany na jedno koło i przez to szybciej poleci

Wiadomość z agroFakt.pl

robertbara    60

To normalne zjawisko, u nas też jest to samo w każdym ciągniku. Przy JD z przodu klocki od strony pobocza są o jakieś 30 % bardziej zdarte od tych z lewej na lewym kole. Teraz mam zamiar przełożyć opony z lewej na prawą i z prawej na lewą ażeby wyrównać zdarcie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Skiner
      Witam, poszukuję dolnego zaczepu polowego do Forda 7740, interesuje mnie średnica otworu w zaczepie, od jakiego innego modelu by pasował. Oraz poszukuje sworznia żeby dobrać ponieważ przy moim też tego brakuje.

Pozdrawiam
    • Przez Bezelix
      Witam wszystkich użytkowników

Mam taki problem posiadam ciągnik New Holland 7740 od 3 miesięcy stoi. Silnik działa wszystko działa bez zarzutu, lecz ciągnik nie jedzie na wyświetlaczu komputera wyświetla mi błędy E28 E22. Kupiłem książkę serwisową (niestety po angielsku) Dowiedziałem się o kalibracji sprzęgła, lecz nie mam pojęcia jak to zrobić w moim ciągniku odkąd go kupiłem (1.5 Roku) działał bez zarzutu po awarii i wymianie tarcz hamulcowych stanął i nikt nie potrafi mi pomóc.
    • Przez bamse86
      Witam 
      Calkiem nie dawno stalem sie posiadaczem Forda 4630 1992  mam w nim problem  czujnikiem poziomu paliwa. Po rozkreceniu licznika okazalo sie ze na plytce cujnika wszystko sie rusza to znaczy na pewno nie bedie dzialal w takim stanie . I tu nasowa sie pytanie czy mozna gdzies dostac tylko te czesc czy trzeba wymienic caly licznik ?
      Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ogrzewania od momentu zakupu dmuchawa nie dziala czy przyczyna tego moze byc cos innego poza spaleniem sie silnika ? Mam tu na mysli jakies nane wady tego modelu
      Z gory dziekuje za pomoc 

P.S.
      Przepraszam za brak polskich znakow.

• Przez Sebastian567
      Witam mam problem posiadamy case i new holHolland w case aby radio działało trzeba przekręcić kluczyk a w new holland stacyjke włączyć powoduje to po dłuższym czasie rozładowanie bateri co mogę zrobić aby działało jak w case?
    • Przez Tom6830
      Mam problem jak ruszam do przodu to mi strasznie szarpie dwumas nowy 
      I dwa sprzęgła tarczowe za dwumasem też nowe do tyłu jest ok

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.