Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
lisek95

Czy warto zainwestować w glebogryzarkę firmy Bomet

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bomet
jerzyna81    0

co do glebogryzarki Bomet to jak najbardziej polecam. Ja mam górno napedową 2 metrową i jestem z niej zadowolony. Narazie zrąbalem nia 2ha. pastwiska gdzie ziemia była zbita i poradziła sobie świetnie. Napisze wiecej jeszcze o niej na jesieni bo jeszcze mam dwie łaki do zlikwidowania ok 3 ha. A co do mocy traktora to moja renia 70-cio konna miała z nia co robić. Także ciapek bedzie za słaby do niej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ansu
      W kukurydzy się sprawdziło w burakach cukrowych możne również przynieść korzyści system pasowej uprawy gleby Strip-Till
      Czy ktoś się spotkał z tym w praktyce?
    • Przez Ferdek07
      Witam!
      Tak jak w temacie! Coraz więcej ludzi u nas kupuje talerzówki i się śmieje że orka to tylko strata paliwa talerzują zamiast podorywki to OK ale zamiast orki również talerzówka i brona i tak sieją czy to prawda że to w żaden sposób nie odbija się na plonach, również gnój talerzują, a niektórzy to co miesiąc talerzują, jeśli to takie dobre to sam kupie talerzówkę zamiast porządnych pługów
    • Przez Janosik82
      Witam czy posiada ktoś z was agregat pasowy AGRO LINE interesują mnie opinie z góry dziękuję
    • Przez mrjacoobek
      Witam!
      Mam siewnik Poznaniak i przestawiłem go na rzepak żeby później tego nie robić, moje pytanie brzmi czy strona po której jest rolka a trybik ma znaczenie?

• Przez jm126
      Witam.  To moj pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumialosc.  Otoz mam taki problem.  W jaki sposob mozna zaorac pole o ksztalcie trapezu o jednym boku prostopadlym do podstawy w jak najbardziej ekonomiczny sposob bez pustych przejazdow.  Ciagnik do operacji to c 360 z plugiem unia grudziadz trzy skiby. Dodaje fotke pola do wgladu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.