Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yogi

tur na wózku widłowym

Polecane posty

yogi    7

jest mi potrzebna jakas mała ładowarka ale niestety jak narazie na zakup takiej niema kasy i mysle nad dorobieniem czegos na wzur tura na mojego widlaka :lol: bedzie służył do czyszczenia kurników do których c330 z turem niewjedzie :angry: co o takim wynalazku myslicie????

z gury dzieki za wypowiedzi ;)

wojtii    5

pospawaj dużą łyche do widlaka,ciut szerszą niżkoła i długą na około 1,5 m,bedzie darło opony ,ale jak człowiek nabierze wprawy to praca idzie szybko

sam do obornika mam Raka 7a

Balzak    2

a to ciekawe myśle ze to dobry pomyśl tylko trzeba wykombinowc odpowiednią koncepcje całego montazu jak to zrobisz to wrzuci zdjęcia na AF to zobaczymy póki co zycze udanych pomysłów i postępu w pracy

Pozdrawiam Balzak

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtii    5

za 4 tygodnie będe sprzątał hale ,to zrobie zdjącia :lol: teraz maszynka walczy na drugiej hali,

jaki masz wózek?

yogi    7

mam joż tłoki i dodatkowe sekcje do rozdzielacza teraz jeszcze tylko profile i zaczynam działac :blink:

yogi    7

było by prawie gotowe :rolleyes: fotki bedą może w niedziele! zastanawiam sie jeszcze tylko z czego najlepiej zrobic krokodyla jak myslicie zęby będą lepsze z płaskownika czy z pręta? i jakie odstempy pomiędzy nimi powinny być?

pozdro ;)

yogi    7

powiem tak stabilność na boki jest lepsza niż w orginalnej wieży gdy się wozi cos niskotak do 1,50m wyżej trzeba na pochyłosciach uważać ale to w każdym widlaku. jedynie z czym jest gożej to zwrotność bo jest prawie metr durzszy <_< wstawiłem więcej fotek ale ktoś niezatwierdził :angry:

yogi    7

a no niestety musi <_< a w garażu leży prawie gotowa łyżka i jeszcze będzie krokodyl :lol: a na przód będą koła 16 z oponami w jodełkę :lol: ale to w przyszłości <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować