Zaloguj się, aby obserwować  
HornetZnawca

gdzie zamontować głośniki w 1014 cięki dach???

Polecane posty

lukaskurp    7

Co prawda dach cienki ale między dyktą a blachą w środkowej części jest sporo miejsca więc powinny się zmieścić talie standardowe głośniki fi 10cm. Ja bym w dykcie wyciął dziury na głośniki i tam je wstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Zenon skoro piszesz że inaczej może byś jakoś bardziej to przybliżył bo można to zrozumieć dwojako albo masz przy kierownicy albo na dworze jak piszesz to sie zastanów. Co do pytania to ja mam zrobioną polkę tam mam cały zestaw włączników tzn. dmuchawa wycieraczki halogeny kogut. A radio mam wmontowane zaraz obok tego + jeszcze schowek bardzo praktyczny. W półce są zamontowane 2 głośniki 40wat Ładnie to wygląda i nie ogranicza ruchów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Zenon skoro piszesz że inaczej może byś jakoś bardziej to przybliżył bo można to zrozumieć dwojako albo masz przy kierownicy albo na dworze jak piszesz to sie zastanów. Co do pytania to ja mam zrobioną polkę tam mam cały zestaw włączników tzn. dmuchawa wycieraczki halogeny kogut. A radio mam wmontowane zaraz obok tego + jeszcze schowek bardzo praktyczny. W półce są zamontowane 2 głośniki 40wat Ładnie to wygląda i nie ogranicza ruchów. Polecam

no właśnie jak są te włączniki od koguta ogrzewania itp.to mam to po drugiej stronie zrobioną pułkę na radio i 2 głośniki wyżej umocowane po dwóch stronach i drugie 2 z tyłu nad bocznymi szybami, efekt super tylko trzeba kabinę mieć w miare wyciszoną i nie kuppować tanich głośników bo to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusik1014    2

no właśnie jak są te włączniki od koguta ogrzewania itp.to mam to po drugiej stronie zrobioną pułkę na radio i 2 głośniki wyżej umocowane po dwóch stronach i drugie 2 z tyłu nad bocznymi szybami, efekt super tylko trzeba kabinę mieć w miare wyciszoną i nie kuppować tanich głośników bo to szajs

A mozesz zrobic jakies zdj i mi wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

nie żebym sie czepial , bo może sam nie jestem pod tym wzgledem w porządku ;0 ale jest już conajmniej KILKA tematów o radiu w cieżkich ursusach więc po co kolejny ??? !!!

używaj troche opcji szukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLODY402    1

Kolego

Górna pozioma kostka pierwszy pin od lewej - masa (-) tuż pod nim jest plus (+)

w kostce pod spodem masz piny od głośników (środkowe) są parami pionowo tak jak na naklejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję jechac do sklepu z radiem i kupić oryginalną kostkę tam sa odpowiednio kolory czerwony plus żółty na stacyjkę żeby radio odpalało po włączeniu kluczyka czarny minus po dwa kable tego samego kolorów są do głosników tu masz fotkę i kolory tak jak pisałem dwa muszą być razem żeby działały czyli czerwony z żółtym jedn na akumulator drugi stacyjka albo racem je daj nic się nie stanie ale radio nie będzie pamietało stacji radiowych po wyjeciu klucza img0123zj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tę kostkę nazywają kostką ISO. Na przewodach są oznaczenia co z czym połączyć. Odpuść sobie lutowanie bezpośrednio do pinów. Z czasem będziesz chciał zmienić radio bo ci stare wysiadło i klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A jak podczas jazdy?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja tez będę podłączał radio w 1214 lub w 904 bo nie wiem w którym będę błotniki robił i tapicerkę na nie.I jeszcze muszę zrobić remonty silników w nich.....To nie wiem w którym będę robił.....A radia też nie mam za ciekawego.....z mercedesa 190 takie na kasety :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek067    0

witam chialbym sie dowiedziec jak podłonczyc radio bo nzabardzo nie umiem proszę o pomoc :)

 

w ursusie 912 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chialbym sie dowiedziec jak podłonczyc radio bo nzabardzo nie umiem proszę o pomoc :)

 

w ursusie 912 :)

 

 

 

 

Masz kostke przy radiu?? 2 kable ida do zasilania i mozesz je podlaczyc pod bezpieczniki wszystko jest na zdj widoczne :D Bulka z maslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Witam mam pytanie jak podłączyc radio w ursusie 932 mam przełącznik 12/24 i nie wiem czy jak podłącze pod stacyjke to przy rozruchu sie nie spali. Może lepiej bezposrednio z 1 aku i dac tylko bezpiecznik? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Bo znajomy w swoim zetorze 16145 jak odpalał na światłach to popalił żarówki i mówił ze jak bede zapalał z radiem to spale ale on przerabiał ze zwykłych 12v a mi też sie wydawało ze to tylko na rozruch bo tak to by żarówki dali 24 bez tego przełącznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 




    • Przez Majkel92
      Witam, czy możliwe jest zamontowanie Wyjścia wałka WOM w komunalnej wersji Renault Ergos 110 z 2002, która go nie posiada? Google nie pomogło ;). Ewentualna opcja to silnik hydrauliczny, lecz nie wiem czy to dobre rozwiązanie, mała moc :(. Ciekawi mnie czy można zamontować wyjście na oryginalnych częściach bez amatorskich przeróbek. Oto zdjęcie renówki.
      Zdjęcie z tyłu. 

    • Przez Adamo90
      Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej w ursusie 5714. W internecie nie mogę znaleźć. Może ktoś ma? Był bym wdzięczny. 
    • Przez Mikua
      Cześć, 
      w jaki sposób zamontować pierścienie olejowe?
      oglądałem 2 filmy na YT i na każdym olejowe są inaczej założone,chodzi o te dolne co sa pod tymi co maja te półokrągłe wcięcia 
      przykład: 
       
      a tu sa inaczej 

       
      Ktory mozntaż jest poprawny? cze nie ma to znaczenia?
    • Przez chuck00
      Orientuje się ktoś z Was jak w miarę sprawnie zamontować gniotownik w 695SL? Trzeba zdemontować przednie lewe koło i z tej lewej strony próbować czy jakoś inaczej?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj