Skocz do zawartości
Balzak

Jaki ciągnik byście kupili, nie zwracając uwagi na cenę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

adrian2    0

Oczywiście Fendt:936 black beauty,926 z lat 90,Ursusa 1004,no i jakiegoś Challengera na gąsienicach.Wszystkie z kompletem obciążników i opony najlepiej Michelin albo Kormoran.

sasza    0

k701-kupie go wiosną 2009r.Wypas na maksa,zaczepie mu 5 m mazura no i w pole. :):):)

sasza    0

kamyk serio?? w wiosce obok stoi w krzakach vistulka. :) poczciwy sprzęt,nic już tak nie czyściło zboża

samczyk1991    82

jelonek np. 6300 spokojnie by mi wystarczył , jeżeli miałbym zaszalec z kasą to bym se kupił John Deere 9300 .

milanreal1    290

jak ja bym miał fundusze to jakąś Proxime lub Forrtere ta z 100-120 km i ze 100 ha ziemi.niewielki ciągnik jak niektórzy tu przedstawiali ale robiło by różnice po przesiadce z mojej ukochanej 60.

lordhagen    280

Nie śmiejcie się... ja bym sobie kupił Ursusa C-360 ;) serio.

Nie mam w ogóle gospodarki, na początek stary Ursus (bo jestem pasjonatem), a potem Claas Axion :D czy jakikolwiek inny Claas. No i styknie :)

markpp    1

Ja zakupiłbym ze dwie Valtry jedną może N92 a drugą to już porządną ze 150km obie full opcja

kamil14    1

Nie zwracając uwagi na cene to pewnie jakiś największy ciągnik na świecie ale mi do szczęścia wystarczył by John Deere 6330

tommy66692    10
to ja bym zamowila nowa 360 w nowym wydaniu 4x4 z 80km i ful ocja

Gdyby c360 miala mieć 80km i 4x4 to na pewno nie nazywała by się tak-wiec pomyśl i dopiero pisz!

banan575    104

a teraz ma?????? 60tka ma 52 konie a 3p 48km wiec czemu sie nienazywa 50tka?????

ja napisalam 360w nowym wydaniu.

Ferdek07    62

@Banan trzeba było napisać że ciągnikiem Twoich mażeń jest proxima plus w full opcji, tylko nie jajeżdzajcie mnie proximowcy, bo zetor proxima jest "spokrewniony w końcu z c 360 mają wspólnego prapszodka a więc jak ktoś chce nową c 360 w full opcji to mi na myśl przychodzi najnowszy zetor ;)

banan575    104

zadna proxima nowa 60 z nowymi zwolnicami z 70-80koni na full opcji. przod no kolach 18stkch.

pisalo jaki chcesz miec niepatrzac na kase? tak zeby mial nadal wyglad 60tki

Kuki19    2

jak chcesz przód na 18stkach resorowany przód to sprzedaj 3p i kup u4011 jeszcze kasy Ci zostanie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.