News
Balzak

Jaki ciągnik byście kupili, nie zwracając uwagi na cenę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Balzak    4

Śmiało piszcie swoje marzenia. ja bym kupił napewno jakegoś fendta a wy??

<p>Doradca Żywieniowy

Wiadomość z agroFakt.pl

zuras    1

ja bym kupił tak jak blazak fenda ale takiego ze 150km z full wypasem :lol:

pioter    46

a mnie się wydaje że juz był taki temat...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Pavel    11

na jaki sprzet wymienili byście swoje ciągniki? czy co zrobiłbys jakbys 10mln wygrał?

dziku    2

jak ja bym wygrał to bym postawił jakąs nowoczesna obore :lol: i kupił kilka nowych maszyn:)

Pavel    11

tak mój dziadek twierdzi "daj chłopu pieniądze i wolna reke sam się zadusi"

Chota    2

ja bym kupił jakiegoś fenda :lol:

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

katator    138

moze zabrzmi to troszke egoistycznie ale nie zwracajac uwagi na piniadze zlecil bym np. fendowi aby zaprojektowal super ciagnik,po prostu takie cudko stylistyczne, wyposazyl go w co tylko ciagnik mozna wyposazyc i wykonal tylko jeden taki egzemplaz. :lol:

swoja droga ciekawe czy to mozliwe? ;)

zuras    1
moze zabrzmi to troszke egoistycznie ale nie zwracajac uwagi na piniadze zlecil bym np. fendowi aby zaprojektowal super ciagnik,po prostu takie cudko stylistyczne, wyposazyl go w co tylko ciagnik mozna wyposazyc i wykonal tylko jeden taki egzemplaz.

swoja droga ciekawe czy to mozliwe?

@katator masz fajne pomysły jak bym mógł to też bym tak zrobiłłl

Raczo    19

Pewnie można tak zrobić bo gdzieś czytałem, że NH robi ciągniki nawet około 500km na zamówienie ze wszystkim co tylko można sobie wymarzyć. Ale nie jestem pewien bo to dawno było :lol: .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

stasio1    2

Moim marzeniem jest Fendt jaki kolwiek model byle by Vario w przedziale mocy 110-130km

:lol:

MichalR    34

Ja bym kupił JD 6930 w pełnej opcji... Na mój areał wystarczył by zupełnie. No i do tego oczywiście sprzęt z najwyższej półki!

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

krzysiek16m    102

Ja bym kupił Claasa Ares z seri 800 w pełnym wyposażeniu :lol:

edit

Teraz to kupiłbym Axion 850 ;)

Slavo    16
Ja bym kupił Claasa Ares z seri 800 w pełnym wyposarzeniu :lol:

To już lepiej tą nowszą wersje - AXIONA

g_eorge    0

Ja bym sobie kupił jakiegoś Fendta serii 400 Vario!!!! Strasznie mi sie podobają te maszynki :lol:

Radar    0

Ja, gdybym nie zwracal uwagi na cene to kupilbym clasa aresa 500

MichalR    34
Ja, gdybym nie zwracal uwagi na cene to kupilbym clasa aresa 500

Zapomniałeś dodać, że w całkiem niezłym wyposażeniu :lol:

Gdyby nie pewne problemy, to pewnie już by stał na Twoim podwórku ;)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

kris14    263

Na amerykańskiej stronie  jest info o ciągnikach serri TJ (280-530kM), produkowany głównie na rynek
USA.
Taki też zrobiłby wrażenie w mojej wsi laugh.gif .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RafaBorowski
      Są może tutaj posiadacze ciągników Zetor Forterra 120hsx i New Holland T6 125s?
      Jakie są ich wady i zalety? Jak z awaryjnością i spalaniem? Który byłby lepszy?
    • Przez PawelKtm525
      Witam chciał bym popytać jak wy rozmawialiscie z sprzedawcami przy kupnie ciągnika , innych maszyn lub kilku u jednego sprzedawcy ile można utargować realnie i jak nie dac się nabic w butelkę. Niestety w tym kraju to tylko każdy patrzy jak nas wydoic z ciężko zarobionych pieniędzy
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez SmeryTeamTV
      Cześć, przychodzę do was z pytaniem odnośnie ciągnika 
      Zacznę od tego że gospodaruje na około 130ha i posiadam 4 ciągniki c-360 3p, New Holland t5040 , Zetor 11441(tur), New Holland T6 175
      W tym roku zakupiłem nową siewke 2800l i jaki ciągnik się będzie do niej nadawał ? , Do tej pory siał new Holland t5040 ale teraz mamy większą siewke. A jeżeli sielibyśmy NH t6 to wtedy t6 miałaby za dużo roboty , więc do sedna czy do tej siewki dobrym zakupem byłby Ursus 1224? Poza tym czasami by jeździł z przyczepą i agregatem .
      Padło na ursusa 1224 , doradzicie ma co uważać podczas oglądania ? Może inny model? Z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez 9096
      Witam. Jaki polecacie kupić ciągnik max 90KM tylko do paszowozu 1 ślimakowego 8m³? 
      Ciągnik musi być NOWY i cenowo nie przekraczać 80 000 zł. Na serwisach aukcyjnych pełno jest "chińczyków" i nie wiem co o nich sądzić. Da się za te pieniądze kupić coś rozsądnego? 
      Pozdrawiam. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj