Balzak

Jaki ciągnik byście kupili, nie zwracając uwagi na cenę

Polecane posty

farmer120ha    2

Ja kupiłbym ciągnik John Deere 8430+komplet maszyn i kombajn John Deere W650 :):D


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

ja nie zwracająć uwagi na cenę kupiłbym

FENDA VARIO 936

MASSEYA FERGUSONA 8480

no i może jakiegoś jelonka :):D:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

A ja to bym wziął cat'a challenger'a MT875c albo John Deere'a 9630t :huh: . Ale tak na mój areał to jakiś porządny szpadel, łopata i grabki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

Nie wiem czy bym kupił fenda.... Moim zdaniem fendt sie skonczył jak weszły silniki DF'a. A tak JD 6930 full opcja i do pomocy 5100r z turem i starczy na te moje 100 ha. Może w przyszłosci bedzie. 2 mln zainwestował w gospodarstwo....(maszyny, obora na byki) a za reszte wywalił bym hotel nad morzem i sie byczył do góry brzuchem:D. Wynajęło by sie prezesa do zarządzania gospodarstwem i tylko bym przyjeżdżał co jakis czas na inspekcje troche traktorami porobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

FENDT 716 albo 415. Drogi sprzet, ale pożądny.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy bym kupił fenda.... Moim zdaniem fendt sie skonczył jak weszły silniki DF'a.

 

A to co uważasz że silniki df są słabe,za dużo palą?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Mi by wystarczył NH 6020 PLUS + Ładowacz NH


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matigg    6

ja bym brał MF 5455 full opcja i do tego jakieś maszynki i było by git :rolleyes:


- U-R-S-U-S- c-330m i Renault 90-34 mx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę odświeżę :D Ja zleciłbym Ursus-owi na zaprojektowanie idealnego ciągnika, dałbym im wolną rękę i mają zrobić takie cacuszko że kopara opada, i że ma być to tylko jeden ciągnik dla mnie jedyny w swoim rodzaju. Jestem ciekaw jak by wyglądał :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Mi by starczył fendt 308 i osprzęt do niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

jak ja bym wygrał to bym postawił jakąs nowoczesna obore :) i kupił kilka nowych maszyn:)

Jakbym miał tyle kasy to bym wybudował nowy dom,garaże i obory kupiłbym 40ha pola Ursusa 1614,912 z turem,902,4514,3512 i oczywiście zostawił bym moją 30 :) ale bym ją troszkę podpicował...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek2208    0

John Deere 8345R, Valtra N121, Valtra S352, Fendt 936 Black Beauty, Claas Xerion 5000.

 

To tylko traktory które bardzo mi się podobają i bym ich nie kupywał mając dużo pola.

 

Ale w pszyszłości może Valtra N121.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj