Balzak

Ciągnik LANDINI

Polecane posty

Szczur    0

Mam landini , są to mf tylko niebieskiego koloru i z innym logo :(

 

Zgadzam się ale tylko modele do 2000 roku potem Landini wykupuje od Case IH zarówno prawa do marki McCormick jak i fabryki z Doncaster. McCormick, własność Landini, automatycznie przechodzi w skład Grupy ARGO S.p.A. :D

 

Ja posiadam Landini 6880 1993r ale dopiero co został kupiony:) a jest to bliźniaczy model z Mf 377 silnik ten sam co w ciagniku Ursus 4514 4512.

Więcej na temat porównania mf landini i ursus na i dane techniczne serii ( 6880 7880 8880 9880 ) na forum :

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/32893-massey-ferguson-czy-landini-okolo-90r/


Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur    0

a kiedy zdjęcia będą?

 

Czekamy jeszcze na dokumenty jadą z francji i dopiero odbierzemy ciągnik mają być na środę wtedy tez i fotki cyknę:blink:


Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Jestem posiadaczem POWERFARM 75 już 4lata ma 2200mth . Posiada on revers meczaniczny lewo strony z dwiema prędkościami do przodu i przy pracy z ładowaczem to super sprawa. Jestem z niego zadowolony spalanie ma dość małe .Zamierzam kupić teraz inny ciągnik i będę mógł porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

kolego kapsel jeszcze 1 landiniego nowego chcesz kupic ? jakiej mocy a moze juz wiesz jaki model chcesz?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur    0

a kiedy zdjęcia będą?

 

W wigilie dopiero przyprowadony został nowy nabytek Landini 6880 fotki na galerię właśnie wrzucam. Nie zmieniłem tylko widzę daty w aparacie:)


Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur    0

a już coś płaciłeś za niego?

 

Już zapłacony i w wigilie przywieziony:)

Fotki na galerii.


Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2601    3

Witam ja posiadam juz od 4 lat ciągnik landini vision 105 i juz ma 3000 mth i jeszcze zadnej awari w nim nie było super ciągnik oszczedny i wystrzymały :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4
Napisano (edytowany)

A co sądzicie o landini land power 165 techno Rozważam kupno używanego takiego z silnikiem iveco jak się te sprawują ile palą,czy są awaryjne?Czy lepiej wziąć inny model land powera z np.skrzynią z powershift?

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

A gdzie można kupić kabinę do 6550 ? Aby pasowała ? Bo mam okazję taki ciągnik kupić za ciekawą cenę z turem ale nie ma kabiny . Jest jakaś nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

Witam

W czwartek jadę do dilera zobaczyć traktorki Landini. Szukam traktorka między 100 a 120 KM i mam dylemat czy wziąć Landini czy NH.

za NH T115 powiedzieli mi 156K netto a za Landiniego będę wiedział w czwartek bo wszystko zależy czy będą mieć traktor na stanie z takim wyposażeniem jak ja chcę.

Wiem że Landini będzie droższy, i takie moje pytanie czy warto dać więcej trochę więcj za Landiniego??

Pytam bo u nas na terenie nie ma tych traktorów i nie bardzo mam gdzie zapytać o te traktory. Za to NH jest kilka i spokojnie mi je polecają.

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Ja kupiłem Landiniego lanpowera 135 techno jeżdżę nim od trzech tygodni ma 60 godzin i jutro ma przyjechać serwis wymienić ojej po pięćdziesiątce, i mają wymienić główny zegar bo kiedyś przestały działać trzy wskaźniki, a tak to w porządku przesiadłem się do niego z mtz 82 dużo lepsza jazda nim jest ja głównie wykorzystuję go w transporcie.Przy zamówieniu był problem że dotarł później niż to było ustalone, i w kilku drobnych szczegółach technicznych nie byłem dokładnie poinformowany przez sprzedawcę.Na razie tyle mogę ne jego temat powiedzieć...

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia+ cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

a możesz mi powiedzieć ile cię wyniósł ten traktorek?? bo w czwartek będę nał cenę landpavera 125 bo podobno mają takiego z takim wyposażeniem jak ja chcę.

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

219 000 netto zawyżył ją ostatni skok euro.

Edytowano przez krzysiek16m
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

ja tak liczę że góra 170 netto mogę wydać na traktor. za POWERMONDIAL 115 powiedzieli i 167 netto ale to liczone z katalogu. A mają się zorjentować co mają na stanie na Mazowszu i ma mi dać znać czy jets z takim wyposarzeniem jak ja chcę. a chcę EHR i EDC przedni tuz i opony 480 przód i 560 tył no i ma być na mokrym sprzęgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Teraz landpowera 125 raczej nie dostaniesz poniżej 200 000, jedynie jak by euro znacznie spadło.chyba że mają jakiś model co dłużej im nie schodzi to jeszcze coś można więcej utargować.

Edytowano przez krzysiek16m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkri    0

też mi się tak wydaje. zobaczymy w czwartek co mi zaproponują. a tak co do euro to liczyli mi po 4,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edofolwark    0

Witam. mam okazje zakupić nowy ciągnik Landini H7 190. Czy ktoś miał do czynienia z tym ciągnikiem, lub wie coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schaba1    0

Witam my posiadamy landdiniego 10000 i jesteśmy zadowoleni tylko ma jedną małą wade po zdaszeniu i dłuszym postoju zapowierza się układ hydrauliczny i nie moge dojśc tego przyczyny może cos poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

Witam:) pracuje może ktoś na forum serią PowerMondial115 TOP??!! Załapałem się na dopłaty i teraz muszę zdecydować czy wybrać ten traktor czy jednak dołożyć parę groszy i kupić MF??!! co Wy o tym myślicie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

parę groszy adekwatne do operowanej ceny oczywiście:) wyszło by prawie 30/35tys drożej. wyposażenie było by bardzo porównywalne i podobne. ciekawi mnie tylko czy warto dokładać kiedy podzespoły maja takie same praktycznie??!! to będzie mój pierwszy taki ciągnik więc warto to dobrze przemyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dreik
      Witam posiadam ciągnik Lndini 8550(mf 294) chciałem wymienic olej w tylniej zwolnicy nigdzie nie widze korka spustowego ani do wlewania i niewiem czy jest połączona zwolnica ze skrzynią biegów bo jak sprawdzałem na stronie shell to niby jest osobny olej do zwolnicy. Jaki polecacie olej do skrzyni biegów
    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam problem dłuższy czas. Mianowicie falowanie obrotów ciagnika. Czasami podczas gaszenia sam zwiększa obroty i powoli gasnie. Na niskich obrotach słaby. Dopiero gdy turbina zaskoczy to coś tam czuć ale to musi się konkretnie rozgrzać.
      Filtry wymienione. Pompa Delhi. 

    • Przez mrrobsont
      Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Landini legend 145 deltasix 2002r. Traktor po ruszeniu wyświetla błąd AL 93 i czasem AL 96 i cały czas wyje buzer. Ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi tylko poł biegi uruchamiam ze sprzęgłem  a powinien chyba bez. Proszę o pomoc co to może być. 
    • Przez DAREX
      Witam wszystkich mam taki problem w Landini legend 115 mianowicie gdy zapalam ciągnik to tak jakby był na hamulcu wciskam przycisk półbiegu to się odblokowuje jadę na tym półbiegu i włączam półbieg i naciskam sprzęgło to ciągnik zachowuje się tak jakby hamował. Może ktoś na forum by coś  mi podpowiedział co może być przyczyną tej usterki
    • Przez Szmaja
      witam!
      Chciałem założyć temat typowo do landini 8550, ponieważ nie dawno kupiłem i chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
      głównym bólem mojego landini jest to że nie działa, albo nie wiem jak wyłączyć hydraulike na której dźwigni, zmieniam i kręce wszystkimi ale coś nie chce zaskoczyć.
      a jeszcze jedno jak powinny być ustawione zawory ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj