Skocz do zawartości
konrad12

jak zrobić obciążnik do ursusa 4514

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad12    0

witam. interesuje mnie jakie macie pomysły na obciążnik do ursusa 4514. potrzebny mi jest obciążnik ok. 100kg na przód. a może wiecie gdzie takie obciążniki można kupić w lubelskim?? z góry dzięki!!

Sadek    446

Można odlać taki obciążnik ale to już kasa, proponowałbym coś z betonu wykombinować. Lub poszukać na złomie i wykorzystać od innej maszyny ostatnio widziałem "forszmita" na złomie z obciążnikami.

Ferdek07    62

http://www.allegro.pl/item727033974_najtan...amborghini.html od lamborghini pasują do 4514 i wicewersa, a tak wogóle to jakieś odlewane cuda to tylko krzywde sobie zrobisz przy montowaniu i zdejmowaniu tego, popytaj ludzi pojeździł po złomach ja w tydzień znalazłem 5 obciążników 25kg do mf-a a potrzebuje jeszcze 3, a jak już upierasz się z odlewanym czymś to zastanów się dobrze jak to uczepić żeby nie spadło bo misę w ciągniku pobijesz jeszcze na tym, w lublinie też jest jakaś odlewnia i odeją wszystko na zamówienie :D

ps. ile kosztuje 1 nowy obciążnik do mf 25kg?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Ja mam coś takiego, tylko muszę wykończyć odlewanie i pomalować:

>link<

To jest obciążnik na przód :D

Sadek    446

Do kolegi Ferdek07

Dlaczego od odlewanych można zrobić sobie krzywdę, a te co są przy ciągnikach to niby na drzewach rosną (też są odlewane)??????

Marcin222    1

Na twojm miejscu to bym sobie dokupił z 4 lub 2 obciążniki po 25 kg. każdy i nie kompinował jak zrobić obciążnik do ursusa 4514.

rafalos1224    0

Weż taką beczkę co przywożą piwo do barów nalej betonu nawrzucaj parę prętów (jako zbrojenie)robisz jakiś zaczep i git :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się