Zaloguj się, aby obserwować  
HornetZnawca

Czujnik hamulca ręcznego (STOP) URSUS 1012 90r...pomocy!

Polecane posty

witam mam problem z hamulcem ręcznym chodzi dokładnie o jego czujnik wykręciłem go i wygląda tak: http://www.bikepics.com/pictures/1767206/ wykręciłem go z dużą trudnością ale dało się...nie działał bo był urwany kabel z taką dziwną końcówką...potem myślę wykręcę go i wyczyszczę 1 część była przy kablu 2 przy takiej blaszce a ten plastik ze sprężyną był włożony w tą śrube...nie wiem na jakiej zasadzie on działa czy daje + czy - do kontrolki bo mam ja dobrą...powiedzcie jak to złożyć lub jak rozwiązać ten czujnik...da rady kupić nowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

taki sam czyjnik jest chyba w polonezie i maluchu, załącza on masę czyli (-)


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: jakoś go złożyłem i założyłem i działa...teraz mam problem z kontrolką ciśnienia powietrza bo cały czas świeci kable idą do butli...sprężarka musi być włączona??? a mam pytanie jeszcze o licznik temp. wody w 1012 bo cały czas pokazuje 120 stopni a chłodnica zimna czujnik nowy co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcc    12

Sprawdź czy przewód od czujnika nie zwiera gdzieś do masy oraz czy jest dobra masa na samym wskaźniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jest w każdym.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pod kabiną z prawej strony gdzie pompki hamulcowe.Będzie miał dwie wsuwki płaskie lub okrągłe.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    266

chodzi o czujnik recznego jak w tytule tematu a nie noznych. . . :/ . To w 385 jest recznego czy nie bo chyba sie nie zrozumielismy. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Aha no no.W 385 nie ma.W nowszych jest kontrolka na tablicy z zegarami.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj