Zaloguj się, aby obserwować  
MECHANIZATOR

polskie znaki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MECHANIZATOR    159

witam - mam taki problem od wczoraj - zostawilem wczoraj na jakis czas kompa na chodzie i w tym czasie on sobie zainstalowal jakies aktualizacje czy cos (mam Viste) i teraz nie mam polskich znakow a jak naciskam prawy alt to mi jakies dziwne rzeczy sie dzieja - sorki ze napisalem bez polskich znakow ale inaczej nie idzie - wiecie moze co z tym zrobic

 

w dodatku poprzestawialy mi sie ikony na pulpicie i zniknely dodatki na nim (takie pierdolki typu zegar kalendarz itp) puscilem antywirusa znalazl jednego trojana - ale po jego usunieciu i ponownym uruchomieniu jest bez zmian

 

pomocy


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja może Ci jakoś strasznie nie doradzę ale wywal Vistę i zainstaluj (nie działa mi litera iks)p wszyscy znajomi to wywalają ja zresztą też wywaliłem bo jakiś niedorobiony ten system i się mi nie podoba.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

tyle to ja tez wiem - tylko jakos sie przyzwyczailem - chodzi mi tylko o te znaki i inne sprawy - zeby to dzialalo


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Powinieneś ustawić język "Polski(programisty)"


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no wlasnie jest problem bo zadnego PL nie mam w tym rogu a wiem ze bylo - i powiedzcie mi jeszcze jak to mozna przelaczyc zeby dzialalo i co moglo byc tego przyczyna

 

dodatkowo moge powiedziec ze poprzestawialo mi paski narzedzi w IE, te polskie znaki nie pojawiaja sie rowniez w innych programach, dodatki (gadzety) sie nie pojawiaja po restarcie i nie wyskakuje tez panel sterowania (mialem tak ze za kazdym uruchomieniem wyskakiwal) poprostu zaczyna mnie to wkurzac

 

EDIT

 

ą ś ć ł ĄĘŚĆŁŹŻ - przestawilem w panelu sterowania i niby działa - teraz tylko pytanie czym to było spowodowane i czemu mi pomieszało ikony i paski narzędzi


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

ja mam problem ale tylko ze znakiem "ć" (teraz skorzystalem ze slowniczka) a mianowicie jak chce taka litere napisac to wyskakuje mi okno "Panel ATI CATALYST Control Center" co to znaczy?? poradzcie mi co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bo alt+c to skrót do tego jest (kiedyś miałem to samo) trzeba zmienić skrót na inny albo całkiem go usunąć. Ikonę do tego panelu masz na pulpicie i tam we właściwościach zmień.

 

Mechanizator, system przestawił układ klawiatury na inny. Być może maszynistki (wtedy pod klawiszami : " <> będą polskie litery) albo na angielski.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Od kilku miesięcy po zainstalowaniu aktualizacji przestaje działać w moim laptopie cała dolna część klawiatury - gdy podłączę zawnętrzną wszystko jest ok. Po kilkunastu minutach wszystko wraca do normy. Więc mam pewność, że to problem systemowy, a znając dość długo Vistę nie jest to dla mnie zaskoczeniem.

 

Dobra rada - póki to nie minie przyciskaj conajmniej 2 niedziałające klawisze naraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26
Mechanizator, system przestawił układ klawiatury na inny. Być może maszynistki (wtedy pod klawiszami : " <> będą polskie litery)

 

w takim przypadku można to było zrobić samemu wciskając naraz Ctrl + Shift jeśli zrobi się to jeszcze raz wszystko wróci do normy. Tak na pewno było w wersjach do XP, na viscie nie sprawdzałem tego ale może być tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie sprawdzę u siebie bo ja zawsze usuwam inne układy klawiatury. zostaje tylko programisty i nie mam problemów


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

juz wszystko w porzadku - dzieki za pomoc


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj