zetorek85

Fendt 415 TSM z turem

Polecane posty

krystian94    0

www.Agromodele.pl :D tam są fotki i oczywiście właściciel

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian00980
      Witam. Posiadam zetora 7045 lecz ciężko jest z częściami np na allegro itp.
      Moje pytanie jest takie 
      Czym różnią się te ciągniki Oprocz mocy? 
      Czy części od 7245 7745 są takie same jak do zetora 7045? Jak to wygląda? 
      Dziękuję za pomoc
      Szukam obudowy do skrzyni biegów zetor 7045 gdzie najlepiej szukać? 

• Przez Krzycho0000
      Witam wszystkich. jestem tutaj nowy wiec proszę o wyrozumiałość. Zajmuje się tworzeniem modeli. obecnie poszukuje planów, rysunków polskich ciągników i kombajnów ursus 1614, 1624, bizon rekord, super. Planuje wykonać je w skali 1:87. Jeśli jest ktoś w posiadaniu takich planów prosiłbym o podzielenie się. Odwdzięczę się jakimś modelem po wykonanej pracy, Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co można by wykonać to zapraszam do komentarzy.
      Pozdrawiam.
    • Przez matixtex
      Witam, poszukuję obsypnika , starej polskie produkcji niestety nie wiem jak się nazywa. Ma on redlice na sprężynach takiej jak w gruberach kongskilde albo nowych formownicach, wygląda jak obsypniki niemieckiej firmy gruse . Wie ktoś może chociaż jak się one nazywały
    • Przez Ven
      Witam, chciałbym się zapytać w jakich cenach można sprzedać Guldnera G40 do remontu w Polsce. Po za tym mam jeszcze jednego Guldnera rozebranego na części, czy są w Polsce ludzie, którzy kupują coś takiego?
    • Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj