Balzak

Jakie macie Fendty?

Polecane posty

adasiorek    5

a ty jakiego masz fenda??

osattnio czytalem w RPT o tym fendziku to ladnie sie sprawuje( nie pamietam ktory to nr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Ja mam Favorit 824 i sądzę że są najdroższe. A czy najlepsze to nie wiem bo u mnie cała reszta to Ursusy od których głowa mi puchnie już.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

To ile kolega masz ziemi ze takiego fendta sobie kupiłeś ile za niego dałeś jak mozna wiedzieć


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

Sambao to jak Ci się sprawuje fendzik, bo w mojej wsi pędza też 824 i obrabia gospodarstwo 600ha


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Fendt jest od nowości ma dziewięć lat. Obrabia 450ha wszystko sam orka i uprawa. Uprawiał czeskim agregatem +wały a U1014 sialiśmy. W 2005 roku kupiliśmy bronę wirnikową Famarolu 4,5 metra, a na tą bronę siewnik Hassia i teraz od dwóch lat jeszcze sieje. Setkami tylko nawóz siejemy i pryskamy.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

favorit 611 LSA , rok 88.silnik nie do zamordowania,naprawde tęgi traktor. teraz musze pogrzebac w rozdzielaczu hydro bo nie trzyma zasuwy w beczkowozie,poza tym zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiltonik    0

Fendt 309 CI 2006 rok

Narazie 600h.

Żadnych problemów.

Chodzi z 4-obracalną Kvernelandem LD85 ziemia I-III klasa 8-9 km/h.

Cięzko do czegoś porównywać bo drugi ciągnik to Zetor 3320 z 2004 roku.

Zetor to naprawde kicha do Fendta.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

to ile ci pali w ciezkiej orce a ile w lekkiej robocie jakie sa ceny przegladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Fendt 714 Vario 140KM

Fendt Farmer 310LSA Turbomatik 92KM

 

Wszytko skala 1:32 No co, co Fendt to Fendt :lol: :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Fendt 930 2007 rok ;)

"Cud Techniki"

W polu robi wszystko oprócz oprysków i rozsiewania nawozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Brzozak 2 jeździłem obydwoma fendtami tym z deutzem i z manem i powiem tyle że ten z manem może nie jest tak cichy ale jest mocniejszy i jego silnik lepiej pracuje(tak mi się wydaje) a ten deutz był trochę słabszy (bo i chyba na wykresach 930 deutz jest słabsza od 930 man ale dokładnie nie wiem) no i przede wszystki odstraszał mnie ten comon raill ma podobno w każdej marce słabom żywotnośc. I odważyłem się na tego z manem naprawde fest sprzęt. Na dzień dzisiejszy ma już nakręcone ponad 400 mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hmmm ostatnio przedstawiciel korbanka zapewnial mnie ze wszystkie stare 930 zostaly sprzedane w 2006 roku, a korbanek wykupil caly ostatni rzut z fabryki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj