Balzak

Jakie macie Fendty?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Samiec    0

Byłem na tym gospodarstwie. 35ha. Zawiesili działalność rolniczą na 8 lat, stwierdzając ,że może wyżyją ze stacji benzynowej. Maszyn nie sprzedali, bo nie wiedzieli jaka będzie przyszłość. Ciągnik był używany w tym czasie do odgarniania śniegu jakieś prace na wysokości, itp. Jestem przekonany, że z licznikiem nikt nie manipulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

jasne ale arbów nie uważam za niemców.. to ze jakiś procent szwabów kantuje niewiele znaczy podobny odsetek można znaleźć uczciwych francuzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seremiak    1

Nie wiedziałem gdzie napisać więc zapytam tu!! Przeszukałem całego neta i nie znalazłem:(

Wie ktoś jaki jest rozkład masy na osie w Fendt 412 vario??? Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Tak Fendty są dobre mam przykład

W okolicy mnie ok 5 lat temu rolnik kupił fendta 926 Vario w tym roku kupił Fendta niepamiętam modelu ale coś ok 150 kucy i ma jeszcze zamiar kupić w następnym roku Fendta 939 Vario :>

Bo Fendt to jest MOC , SIŁA , NIEZAWODNOŚĆ i TRWAŁOŚĆ

To CI sprzedam F 380 GT - ZOBACZYSZ CO ZNACZY FENDT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Chodziło o to ,że nie są takie cacy jak ludzie piszą, Nowe -może ok,ale używki wcale nie odbiegają od normy-ale dochodzi jeszcze cena części.

MOC ,NIEZAWODNOŚĆ,SIŁA I TRWAŁOŚĆ-kolega który to pisał chwilowo miał chyba przymknięte klapki na oczach--bez obrazy.

Edytowano przez KAROL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefs3    0

Ja mam Fendt 926 vario 2002r. ok 10000mtg więc swoje już przeszedł, kilka awarii też już było i mało naprawa nie kosztowała, ale ogólnie i tak się spłacił a o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

mam Fendt 312 Vario 2009r. oraz 209 Vario 2010r. Sprawują się super. Chcę jeszcze kupić 724 Vario.

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Wlasnie nabylem 724 najnowszego na scr po prostu mniejsza 900 tka:)

 

Chodziło o to ,że nie są takie cacy jak ludzie piszą, Nowe -może ok,ale używki wcale nie odbiegają od normy-ale dochodzi jeszcze cena części.

MOC ,NIEZAWODNOŚĆ,SIŁA I TRWAŁOŚĆ-kolega który to pisał chwilowo miał chyba przymknięte klapki na oczach--bez obrazy.

 

Tez mam troszke tych fendtow i zlego slowa o nich nie powiem ale wszystko w końcu sie kiedys zepsuje a znam przypadki ze i przed 500godzina 900 mialy powazne problemy wiec kolega zaszalał:)

Edytowano przez Marcin91
błędy ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Jak ci się sprawuje ta 724 jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

no kolego dopiero przyszedl i zrobilem na nim 70 godzin pracy bo przesiewalem wymarzniete zborze ozime teraz bedzie czekal do pluga na sezon narazie jest genialny:) Ale jest mocnijszy sporo od mojej strej 820

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Ja zamówiłem go ze względu na szybę przednią panoramiczną, bo ma on pracować z ładowaczem czołowym, a poza tym wydaje się zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

No to domow sobie jescze pakiet wspomagania kola kierownicy moj niema ale sie potem dowiedzialem ze do tura mozna zamowic ze jeden obrot kierownicy to pelen zakres skretu po nacisnieciu jedengo guzika na droge sie to wylacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Też to będę miał, bo on ma być od razu z ładowaczem fendt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

Ja mam Fendt 926 vario 2002r. ok 10000mtg więc swoje już przeszedł, kilka awarii też już było i mało naprawa nie kosztowała, ale ogólnie i tak się spłacił a o to właśnie chodzi.

Jakie miałeś awarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefs3    0

W tamtym roku musiałem zmienic pompe paliwową, tydzień temu nawalił alternator, a pozatym kilka lat temu był w poznaniu na remoncie silnika. A tak wogóle to cos ostatnio stalo sie z siedzeniem (nie podnosi się) chyba cos z kompresorem

Edytowano przez lukaczmarek
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietko    0

Ja mam Fendta 936 Vario,i nie narzekam.Komfort pracy wysoki tak jak wydajność.

I obrabia 100h razem z MF 9630;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

z którego roku i ile dałeś za 936 vario?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

Ja mam Fendta 936 Vario,i nie narzekam.Komfort pracy wysoki tak jak wydajność.

I obrabia 100h razem z MF 9630;)

pozdrawiam

 

a myślałem ze nawet w lsie takich duzych ciagników nie potrzeba :) wyłącz gre proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Na 100ha dwa takie duże to trochę przyszalał. Ja mam zamiar kupić 939 vario bo muszę mieć czym ciągać beczkowóz (poj. 24000 l), który mam zamiar kupić. Pola mam dosyć daleko i gnojowicy będę miał dużo, bo od 500 sztuk bydła. Poza tym to on będzie miał mało pracy: talerzówka, agregat uprawowy no i transport np. przy koszeniu kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj