Balzak

Jakie macie Fendty?

Polecane posty

Wszystko zależy od sposobu użytkowania,jeden może jeździć 25 lat,a drugi może jeździć tak że po pięciu latach będzie wyglądał jak ten po 20 :) Ale maszyny robią bdb,z tym trzeba się zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Masz racje dużo zależy od sposobu użytkowania ja o swoje dbam,co do tego 6330p to naprawde dziwne że jest droższy od 412 fendta mi w gravicie johna 6430premium wyposażonego liczyli po 74 000euro :unsure: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

@adrian300895 wiem tyle że kupił u korbanka w tarnowie podgórnym odebrał 2 grudnia 2009(mówił na poprzedniej stronie) ale tesz chciałbym wiedzieć ile kosztuje, moja 412 kosztowała 340 000 brutto po utargowaniu :D .

 

 

i moja 412 tyle kosztowała, tyle udało się wynegocjować,co na tamten czas wynosiło ok. 66 tys. euro netto (kurs złotego do euro coś ponad 4,30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Z korbankami wogule trudno negocjować ;[ . johndeere niby tani ciągnik bo niewyposażony ale jak go wypasisz to cena taka jak u fendta a nawet i droższa ;[ . No ale solidność u fendta jak i johnddera jest na stopień celujący B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolus    0

Z korbankami wogule trudno negocjować ;[ . johndeere niby tani ciągnik bo niewyposażony ale jak go wypasisz to cena taka jak u fendta a nawet i droższa ;[ . No ale solidność u fendta jak i johnddera jest na stopień celujący B) .

 

 

kolego nie porównuj fendta do jd prosze Cie jak policzą Ci jd to wyjdzie wiecej niz fendt a spalanie masakra u Kprbanka kupisz fendta ale ma standart na wejsciu bez dodatków wszystko a jd nic goły i cena przyciąga ale po podliczeni masakra a paliwo do tego ...

 

kolego nie porównuj fendta do jd prosze Cie jak policzą Ci jd to wyjdzie wiecej niz fendt a spalanie masakra u Kprbanka kupisz fendta ale ma standart na wejsciu bez dodatków wszystko a jd nic goły i cena przyciąga ale po podliczeni masakra a paliwo do tego ...

 

Napisz z jakiego powiatu jestes to Ci podesle dobrego przedstawiciela Fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Masz racje ostatnio robiłem sianokiszonke najpiew wykosiłem fendtem później przetrząsałem, i w końcu

wziołem johna do wałowania claasem linerem 470 s,spalił mi 7l/ha :blink: a fendt o 40 km mocniejszy spalił niecałe 5 l/ha :o i co wy nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

Pewna osoba z mojej miejscowości ma małego Fendta (z turem) i nie wysyła go w pole, to w obejściu bardzo dobrze mu się sprawuje. Skrętny, nie wysoki, i mało pali. Fakt (nowy Fendt z salonu) trochę kosztował, ale ten Pan powiedział, że gdyby kupił podobną maszynę, innej firmy to nie wie czy by na tym gorzej nie wyszedł.


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

u mnie pracuje 108s z 78 :)


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15

Koledzy pomóżcie ile fendta 716 vario bo umowe chce podpisać a korbanek proponuje 105 tys euro netto wydaje mi się to trochę dużo z przednim tuzem i obciążnik 1800 kg jak uważacie do ile powinni zejść na tym modelu by umowę podpisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ImGrzechu    0

Ja mam fendta 611 lsa z 89r. 9250mth i dalej śmiga.

Fendty cenie za trwałość i solidne wykonanie, nie zamienił bym go na żaden inny :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

A ja powiem ze za 716 105 tysiakow przy tym euro to kupe kasy:) wiem ze jak dobrrze pogadasz to ci dadza 718 w tej cenie :) No ale 4.5 euro zabija .ja mam 820 wiem ze jest wart kazdych pieniedzy (5000) godzin i niemial awari!!! A wiem ze 700 sa jescze trwalsze ale ja czekam na nizsza cene i biore 718 :) 820 kupilem za 100tysiecy euro z turem a euro po 3.39 to byly czasy teraz tylko pomazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernot222    13

Fendt 308 Ci + ładowacz Stoll robust 15 2005r. 7500mtg

 

Fendt 309 Vario 2011r. full opcja tylko bez amortyzacji kabiny ;) narazie 125mtg

Edytowano przez bernot222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil12441    0

Ja uważam ze są cool a jakie jest wasze zdanie????

Tak Fendty są dobre mam przykład

W okolicy mnie ok 5 lat temu rolnik kupił fendta 926 Vario w tym roku kupił Fendta niepamiętam modelu ale coś ok 150 kucy i ma jeszcze zamiar kupić w następnym roku Fendta 939 Vario :>

Bo Fendt to jest MOC , SIŁA , NIEZAWODNOŚĆ i TRWAŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Kamil bez przesady, to co jest dobre dla jednego nie koniecznie będzie dobre dla drugiego. Może powiesz coś ile obsługują ha, jakie miały awarie i ile mają mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Mam od pewnego czasu Fendta 512 C i uważam ze jak na ciągnik z 94 roku bije resztę ciągników z lat dziewięćdziesiątych na głowę! Również ceną ...


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Cena jest wysoka, ale coś za coś. Porównywalnie w Ursusie 1634 nie znajdziesz EHR, przycisków od EHR na błotnikach, rewersu czy biegów pod obciążeniem. Jeden woli 1634, a drugi Fendta 515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek85    18

Ja też od września jestem szczęśliwym posiadaczem 515, choć ciężko jest znaleźć przyzwoity egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

To prawda, ponieważ przeważnie mają na liczniku 9-12 tyś mtg. ale trochę czasu i się znajdzie coś ciekawego. Ja kupowałem prawie rok, aż kupiłem taki jak chciałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec    0

Witam,

mam możliwość kupić w Niemczech Fendt 512c z ładowaczem czołowym. Ciągnik jest z 1995 r i prawie 2500 mtg. Zakup od rolnika. Cena 48.000 euro brutto. Jest bardzo dobrze utrzymany. Kupowałem od nich 1 miesiąc temu wycinak do kiszonki TRIOLIET 170 i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dbają o sprzęt dlatego jestem spokojny co do stanu maszyn. Moje pytanie: czy za tą cenę warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

chyba warto tym bardziej że szkopy nie mają durnego nawyku bawienia sie przy liczniku jak nasi lub żabojady cena spora ale zawsze można odrobinę utargować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj