Balzak

Jakie macie Fendty?

Polecane posty

statek    140

pewnie ze beda tylko z pospiechu nie wzialem aparatu, oblewalem 2 dni z kolegami ze studiow


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawuch    0

Ja posiadam Fenta 310 lsa z turbo i powiem sprzet godny uwagi mimo swoich lat kiedys miałem fergusony z seri 3000 i powiem ze komfort lepszy ale Fendt ma to cos ze chce sie nim pracowac mam go od lutego i juz 29 mtg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

pewnie ze beda tylko z pospiechu nie wzialem aparatu, oblewalem 2 dni z kolegami ze studiow

 

 

no w sumie jak ja przyprowadziłem 412 w grudniu swojego to praktycznie cały tydzień oblewałem, codziennie ktoś przychodził oglądać ze znajomych albo ci co mieli widzieć nie przyszli w jednym dniu. Na samych przejażdżkach cyknąłem ponad 10 mtg. Ale co tam, taki sprzęt nie kupuje się codziennie . Życzę bezawaryjnej pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

marcin200711 ile dales za tego FENDT 714?? i jakie masz wyposazenie?? ja nie pamietam wyposazenia ale jak bylem po oferte u korbankow to kosztowal 116tys. euro brutto ale diler mowil ze to jest cena oczywiscie do negocjaci a oferta jest do agencji. bylem podpisac z agencja juz umowe na nowy ciagnik i teraz musze jechac do korbankow znowu ale nie wiem na jaka cene mniejwiecej moge liczyc. co to jest TMS i TI ?? moj ma miec przedni podnosnik walka nie koniecznie i amortyzowana os takiego chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

os i TUZ masz w standardzie w seriach 400 i 700

 

116tys euro to za wysoka cena, robia Cie w bambuko, maks to 95tys euro

 

TMS to system zarzadzania praca skrzyni i silnika, dopiero predkosc i obroty tak aby najmniej spalic, regulujesz stopien obciazenia. TI to system zarzadzania na uwrociach, bajeczna sprawa;]


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 93 tysiace euro bo wziałem jako opcja opony 650r38 michaelin tył i przód 540 r28 tez michaelin trzeba jeszcze dodać vat to wyjdzie 113 tysięcy

a normalnie kosztuje 90 tysiecy to 112 euro z vat to widać ze kolege jusz próbuje jakis dieler oszwabić na 4 tysiace euro;/

a oprócz opon to wszystko standart a wiadomo standart w fendtcie jest wysoki;)

maszyna git tylko musze do pługa zrobic obciąznik tak 1400-1500 kilo po przód troszkę buja przy 5 kuhnie vari master 152 ale to tylko pług pożyczony a jak bysmy kupowali to na ramie 122 zawsze 300 kilo lzejszy ;]

 

Ortografia

Edytowano przez krolikNH

a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

fakt, chyba jeszcze mnie trzyma:] ale kto kupujac takie wartosci maszyne jest na ryczalcie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

96.tys eur za fendt 714 vario z pelnym oswietleniem systemem TMS oraz TI opony przod 540/65. 28 tyl 650/65. 38 obciaznik na przod 870kg radio resorowana kabina to duzo czy przystepna cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

cena chyba w miare, obrocz TMS i TI wszystko standard.

 

Jesli masz jakis obciaznik to mozesz z ceny zabrac go i Ci taniej wyjdzie, ja tak zrobilem,


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze spokojnie możesz zbić cenę o 2tyś. euro a jak się postarasz to i 3 tyś. euro zbijesz a Tms i Ti u mnie było w standardzie więc to nie jest opcja;) Ja w opcji wziąłem opony 650 tył i przód 540 a reszta standard bo nic więcej mi do szczęścia niepotrzebne ;]


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

TMS i TI po wyjsciu z fabryki jest zawsze w opcji;)

 

to ze miales odrazu to fart, z ceny CI go nie zdjeli na pewno. Te systemy sa mogą byc dokladane w Polsce


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

650 to już nieźle ciągną, a do tego 540 z przodu to można jeździć po bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja mam pytanie do użytkowników 412... ważył ktoś ten ciągnik?? ile on dokładnie waży?? nie interesuje mnie waga jak jest w dowodzie, ani tez w folderach reklamowych... chodzi mi po prostu o bardzo dokładną wagę... oczywiście bym mógł go zważyć ale w moje okolicy to nie takie proste, dlatego zwracam się z uprzejma prośbą do użytkowników


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli chcesz aż tak dokładnie znać wage nie pozostaje nic jak zważyć. Nawet inny rozmiar opon u kogoś zmieni wagę nie mówie już o balaście paliwie w baku itd. A swoją droga po co ci taka dokładna waga w wyscigach startujesz czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Znajmy ważył 412 to miał coś 5270kg coś takiego, ale tak jak napisał hubertuss, znaczenie odgrywa bak paliwa, opony, przedi tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pamiętam że ktoś podawał że jego 312 ! ważyła 5300 kg-a 412 jest przecież cokolwiek większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Tylko jaro weś sobie pod uwagę, ze 312 jest 6 cylindrowa a 412 4 cylindrowa co daje wynik o większej pojemności silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równo 1100 na korzyść 400 :D

412- 5450kg

312-4350kg

Wiadomo,jak 312 zalać pod korek,wstawić przedniego tuz-a a na nim obciążnik 800,albo 1200,to była by sporo cięższa od gołej 412....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To w takim razie jeżeli faktycznie 312 waży 4350 a nie 5300 jak ktoś tu pisał to nie jest to ciągnik szczególnie odstający od 5R JD (oczywiście wagowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo i teoretycznie tak,ale w rzeczywistości są lepiej dociążone niż pisze na papierku...A z tego co pamiętam,to chyba 5R jest na ramie a 312 nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

no to serdeczne dzięki koledzy za odpowiedz... rozumiem że to tej wagi 5450kg należy dodać masę obciążnika?? jeszcze raz serdeczne dzięki... jak bedę miał okazje ważenia to z pewnością wam napisze...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj