Andrzej

ceny bizonów

Polecane posty

xsc    56

na moje okolo malowany ja bym powiedzial ze warty moze kolo35 tys zl


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Najlepiej to jechac i ogladnac na zywo i wtedy bedziesz wiedzial czy wart.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej    1

Wysłałem email z propozycją 35 . 000 to ten pan odpisał tak : Cena jest śmieszna i nie możliwa do zrealizowania. HEHE :rolleyes: , pewnie znów będzie stał następny rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

cwna w granicach 39 tys bylaby chyba ok. chociac jest juz malowany wiec ja osobiscie nie kupilbym takiego poniewaz musialbyc mocno zniszczony skoro ktos go pomalowal a jak nie dbal o wyglad to watpie zeby dbla o mechanizmy.

 

Troszke obok temattu moj sasiad sprzedal rekorda 2 tyg. temu 97 rok za okolo 110 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolas13    0

bizony rekordy chodzą w okolicach od 40 do 120 tysięcy zł

A bizony zo 56 chodzą od 20 do 35 tysięcy w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

Co się dzieje z cenami bizonów stare ''dziadki'' kosztują astronomiczne ceny niewiem czy ktokolwiek dał by 28tyś za bizona z056 z 79r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

To zależy w jakim stanie,czy ma sieczkarnie,kabinkę.....Czasami widuje te starsze kombajny w lepszym stanienie niż te z lat np.'90 za które wołają 50 tyś. (goły)To jest bezsens :D

Nie sugeruj się cenami z allegro.. :D


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

dokładnie ceny maszyn na allego są "windowane" w góre i dla tego takie wysokie polecam zakupić jakąś gazete z ogłoszeniami np anonse itp i tam znajdziesz dużo interesujących Cie maszyn a tak a propo to kolega n ate żniwa kupił kombajn bizon z 79 roku Z056 jak kolega wyżej określił "goły" i dał za niego 12tyś kombajn wykosił w te żniwa 45ha a stan wizualny bdb wiem że coś silnik mu słabnie ale przez zime będzie sie tym zajmował


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

Mam prosbe, na ile wycenilibyscie kombajn bizon zo56, rocznik83, stol do rzepaku 2007r, sieczkarnia 2005r, kapitalka w 2005r, rocznie obrabial ok 60ha, licznik mth okolo 5tys, nowe pasy, lozyska, kosa, wariator, i inne drone rzeczy, jesli potrzebne zdjecie to pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

A ma kabine? jak nie to ok 20tysi a jezeli posiada to ok 24 .wszystko zalezy jak to wyglada wizualnie {zakladajac ze to co napisales o remontach jest prawda} bo za ladny bez korozji i pogiec to wiecej.Wrzoc zdjecie to wiecej bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja miałem okazję oglądac wlasnie niedawno bizona '82 rok z roczna sieczkarnia i tez bez kabinki i był bardzo zadbany i sieczkarnia roczna to chciał za niego 26 ale ten rok troszke przeraża. Orientujesz się czy on ma już trójpas i czy nowy czy stary typ hederu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

I jeszcze czy jest na waskich kolach bo do 83 takie wychodzily,i czy heder na sprezynach czy akumulatorach bo to tez jakies 3 tysi roznicy ps.wg mnie to 22tysi ,wiecej raccej nik nie da bo widac przebieg po hederze ale wywolawczo to mozesz 24 wolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Na zdjęciu widać że szerokie koła ma :D Daj te 24.200 i będzie dobrze. Jak się nie sprzeda to wtedy zejdziesz z ceny. No chyba że pilne to wtedy troche mniej daj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Pisalem posta zanim dal zdjecie a i dlatego sie pytalem :D a co do ceny to tak jak wyzej kolega pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

akumlatory ma zalozone w tym roku, heder bez sprezyn, a co do hederu to nie bede owijal w folie :D jest krzywy, to co sie trzymaja motowidla do zleci zaniedlugo, slimak by sie przydal nowy itp ale ze 40 ha by obkosil bez awari (zalezy od operatora)

 

p.s i nie sprzedaje dlatego ze nie starcza, albo sie psuje, ale jest taka wynikla sytuacja (społka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adim44    0

Witam i zgłaszam się do was z prośbą o wycenę kombajnu mojego wujka gdyż możliwe że pójdzie na sprzedaż

Dokładniej jest to Bizon Zo56/7 czyli podwozie i skrzynia z Rekorda (jeśli coś przekręciłem to proszę poprawcie mnie gdyż zbytnio nie jestem zorientowany w tym temacie)

Rok produkcji to 1992 oryginalny lakier do tego posiada sieczkarnie wózek na heder(widać na jednym zdjęciu nie używany wcale oryginalne włoski na oponach) i daszek (który też jest widoczny na zdjęciach podwieszony pod dachem)

Kombajn od nowości u mojego wujka jest garażowany

Miło było by gdyby ktoś podał jakieś chociaż minimalne uzasadnienie do podanych kwot

Oto zdjęcia:

dsc0525750.th.jpgdsc0525850.th.jpgdsc0525950.th.jpg dsc0526750.th.jpg

dsc0526950.th.jpgdsc0528250.th.jpgdsc0529650.th.jpgdsc0530550.th.jpg

 

PS zainteresowanych kombajnem ziemniaczanym Anna jak i srutownik bijakowy z mieszalnikiem proszę o kontakt na pw. woj. Śląskie

Edytowano przez adim44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Znajomy miał takiego bizona wziął za niego coś koło 70tys. ale kombajn miał od nowości i kosił niecałe 10ha sezono. Stan był praktycznie idealny ale sprzedał bo był mu nie potrzebny na taką ilość ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

ile on ma mtg? gdzie to jest? 38 i jutro przyjeżdzam po niego :P daj nr do właściciela.

Edytowano przez zetor1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Ja myślę że 45 tyś to będzie cena dobra. Przebiegu dużego widać nie ma po hederze, obstawiam na jakieś 600 mtg nie więcej. Gdyby miał kabinę to z 50 tyś byłby wart. Nikt nie da Bóg wie ile za taki kombajn, jakby miał dać 60-70 to wolałby kupić JD jakiegoś :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj