Andrzej

ceny bizonów

Polecane posty

Macius    60

Widać że garażowany w bardzo dobrym stanie masz może do niego stół do rzepaku ?? Ja mysle że 45 powinieneś dostać a jak by miał kabine to i koło 55 a z tego co dobrze zauważyłem to ma 623mtg ;p

Edytowano przez Macius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adim44    0

Nie posiada stołu do rzepaku

Hymm muszę przyznać że kwota rzędu 45tys to trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

minimum 40 tys


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

no minimum 40 tak po szczegułowym obejrzeniu zdjęć sądze że może jest wart ale maksymalnie to 45 bo więcej to nie ma sensu za 50 tysi to juz mozna mnieć john deere albo dronningborga na hydrostacie w ktorym śmiga się w kabinie z nawiewami a nawet klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nom 45tys to max, bo już za tą cenę i większą to można kupić dobrego Rekorda, a będzie miał wiele udogodnień niż ten Super <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ja za niego wołał bym 48tys. Przecież zawsze można się potargować B) Ale napewno poniżej 40tys. nie ma co schodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicho   
Gość zdzicho

ile chcesz za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

na dzień dzisiejszy 35-45 tys z jednej strony ludzie nadal mają "sentyment" do bizonów i że części tanie z drugiej coraz mniej egotyczne stają się kombajny claas mf jd czy choćby volvo, które są ekonomiczniejsze w paliwie i w zakupie, a z częściami już na prawdę nie ma problemu. Oczywiście najważniejszy i tak jest stan techniczny więc jeśli wszystko będzie ładnie zaprezentowane, to pewnie coś z górnej granicy kwot, które podałem, ale cudów nie ma, przynajmniej nie za tego papieża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adim44    0

No to was zaskoczę, zainteresowanie było dość duże, pierwsze osoby były oglądać już następnego dnia po dodaniu ogłoszenia, stan techniczny kombajnu jest bardzo dobry, nie był on szykowany pod żadną sprzedaż tylko szanowany od początku do końca użytkowania, ale przeszedł wniosek na modernizacje i teraz będzie NH 5060. Teraz najważniejsze :D cena za jaką został sprzedany to 55tys zł. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Edytowano przez adim44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian25    0

Ja sprzedałem swojego bizona ZO56/7 z 92r. bez kabiny, stołu do rzepaku też nie miałem w stanie idealnym wyglądał jak spod igły za równą sumę 70 tyś w maju 2012r. zastąpił tego cudnego BIZONA nowy Claas Tucano 320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj