Skocz do zawartości
RolnikTomasz

Polagra 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Polagra
Wito    0

Mam takie pytanie .

Jest sens jechać w niedzielę ? Mamy do Poznania jakieś 305 km . Chcielibyśmy jechać , ale czy nie zastaniemy wszystkich zwiniętych już ? Wszyscy się już zwijają w niedzielę ?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi .

Z góry dziękuję .

Pozdrawiam :P

rolnik-k    0

ale padaka opolagra sie chowa przy tym .... połowy dilerów nie było pronara, agro-masz to co potrzebowałem. Nie warto było jechć 300 km. Najlepsza była ta kobieta z ostatniej hali :D z tego co widziałem nikt tam obojętnie nie przeszedł :D

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

AgroMasz chyba był :D

Pronara nie było- nie chciał się wystawić- jego strata :D

UrsusCzesio    304

Agro masz był i to bardzo obszerna oferta :D Lemken Overum, Agro Factory. Brak Ursusa, Pronara Belarusa i tych chińskich wynalazków Pol mot był

Mój Wladimirec podbija świat

Maniek    5

Fajne były te laski co rozdawały balony :D

A poza tym dostałem ulotkę "Cindy Club" (Exclusive night club for men) :D

już zapoznałem się z ich ofertą :D

Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

czacza    65

Ja byłem wczoraj o 13 pod R-ką i z tego co widziałem, to wszyscy sie gapili na występy 2 fajnych pań, a potem sie wszyscy rozeszli. Więc generalnie pogratulować pomysłu, ale organizacja kuleje...

UrsusCzesio    304

tak ob 13 to była licha godzina. Bo były najlepsze występy hihi :D Dobrze że bez Patrycji byłem by dało wpier*** w domu :D

Mój Wladimirec podbija świat

brzozak2    236

Najlepsza była ta kobieta z ostatniej hali :D z tego co widziałem nikt tam obojętnie nie przeszedł :D

powinna sie zajac tym do czego zostala, stworzona tj. gra w filmach XXX, zrobiłaby niewatpliwie oszalamiajaca kariere.

byl tez jeden aniol przy stoisku amazone i quicka, moze ktos postara sie o fotki owych pan :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Maniek    5

Ja za późno dojechałem bo było po 12 a zanim weszliśmy było koło 13 a za nim znalazłem jd to już po zawodach- takie małe usprawiedliwienie a opóźnienie oczywiście przez zimę :D

Jutro postaram się wam pokazać moje foty :D

Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

michalk    22

no widzicie jest czego zalowac dzisiejsze spotkanie bylo dosc obszerne i nawet dostalismy po czapce od JD ^^ a co nie ktorzy nawet z jakims browarem walczyli;)

Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

czacza    65

Dziś również byłem, spotkałem sie z Przemkiem15 i AUSTHAGENEM oraz Duchem!^^ Też macie czego żałować!:) Nawet flacha sie obaliła...:D

Ale jakiegokolwiek ruchu Agrofoto nie zaobserwowałem przy JD!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nas było z ponad 10. Początkowo staliśmy przy przodzie 8R centralnie na skrzyżowaniu alejek między stoiskami JD i NH. huh.gif Jak byście byli o 13 to nawet wodzireje z JD jak zapowiadali występ powiedzieli, że wiemy, że są tu użytkownicy AgroFoto i mamy dla Nich przygotowaną niespodziankę. Potem przeszliśmy w stronę tych beczek, bo było ciszej, jak nas poprosili z JD to staliśmy za sceną. Z dobre 40 minut się kręciliśmy przy tym 8R łącznie. Szkoda, że się to tak nałożyło z tym występem, bo tłum był i mogły się tworzyć grupy ludzi postronnych.

ZUCH1234    72

BYŁEM TYLKO RAZ W POZNANIU KILKA LAT TEMU WARTO BYŁO JECHAC ALE TO KAWAŁ DROGI BO AZ 400 KM POCZEKAM AZ W KIELCACH BEDZIE WYSTAWA DZIELI MNIE TYLKO 60 KM TO DUZA ROZNICA

Edytowano przez brzozak2
nie pisz wszystkiego z wlaczonym caps lockiem!!!

jakub16    119

Jestem już na miejscu. Wypełniłem ankietę i czekam na otwarcie kas. Liczę że wielu nas będzie na spotkaniu przy 8R. Tylko uważajcie na drogach bo strasznie ślisko. ^^

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz laptopa ze sobą? ^^

brzozak2    236

telefon wystarczy, jak stoi w kolejce do kasy to sie nie dziwie, ze na AF zawital ^^

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

ralfMTX140    3

Wczoraj chyba było nas więcej niż 10 osób bo przecież jak przynieśli 20 kalendarzy to mało co tam zostało ^^

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

czacza    65

No my tylko sie zakrecilismy przy JD, jednak jako fanatycy Rekordów spotkalismy sie przy rekordziscie, czyli CR-ce...^^

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?