Skocz do zawartości
RolnikTomasz

Polagra 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Polagra
tilek    0

Na różnego rodzaju spotkania polecam stoisko korbanka jest gdzie usiaść i do tego kawe z ciachem dają :D

Takie ogolne wrażenia to całkiem pozytywne po ogledzinach, boli mnie tylko to że nie na kazdym stoisku szło rzeczowo porozmawiac z "pseudo" przedstawicielami.

Mimo to polecam

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

niech ktos zrobi fotki przyczep joskin

Z tego co widziałem to była tylko jedna i już nie pamiętam czy był to rozrzutnik czy przeczepa jednoosiowa. Ogólnie to mało przyczep było.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy 8R pawilon 5 stoisko 14.

bodzio1108    79

No ja byłem dzisiaj i tak jak pisał @arek dużo premier nie było, większość maszyn już widziałem :P Byłem bardzo na Maxterke napalony a tu kicha ;(

Hanter150    2

Byłem dzisiaj od 9;00 do 11;45 ;] Nawet spoko ;] Nikogo z af nie zobaczyłem ;] Ale może mnie widzieliście??? Zielona kurtka ostro rzucająca się w oczy ;p Dużą ilość ulotek miałem ;] Najfajniej się gadało z jednym przedstawicielem od Valtry. Dość konkretnie mówił. Zdjęcia jutro wstawię jak mi się zechce ;p Przy wejściu są plany ;p Tylko ciężko się zorientować i trzeba najpierw mapę przestudiować. Polecam przejścia górne... Tylko zdaje się do drugiego pawilonu nie da się tędy przejść i trzeba na zewnątrz wychodzić. Ogólnie pierwszy raz byłem na takim czymś większym i wrażenia jak najbardziej ok ;p

taszarek    0

ja dzisiaj byłem 5 po 13 i nikogo z af przy jd 8r nie widziałem może był ktoś ale nie poznałem

yacenty    567

jade rano gdzies miedzy 10 a 14 bede się kręcił z tym ze jutro jade w interesach

do zobaczenia

aandrzejww    0

Mam do was prosbe Na targach beda 2 rozrzutniki joskina siroko i ferti-cap Jak mozecie zrobcie kilka fotek i prześlijcie mi na meila bo niestety w tym roku nie bede na targach Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?