RolnikTomasz

Polagra 2010

Polecane posty

Wito    0

Mam takie pytanie .

Jest sens jechać w niedzielę ? Mamy do Poznania jakieś 305 km . Chcielibyśmy jechać , ale czy nie zastaniemy wszystkich zwiniętych już ? Wszyscy się już zwijają w niedzielę ?

 

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi .

 

Z góry dziękuję .

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

ale padaka opolagra sie chowa przy tym .... połowy dilerów nie było pronara, agro-masz to co potrzebowałem. Nie warto było jechć 300 km. Najlepsza była ta kobieta z ostatniej hali :D z tego co widziałem nikt tam obojętnie nie przeszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

AgroMasz chyba był :D

Pronara nie było- nie chciał się wystawić- jego strata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Agro masz był i to bardzo obszerna oferta :D Lemken Overum, Agro Factory. Brak Ursusa, Pronara Belarusa i tych chińskich wynalazków Pol mot był


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Fajne były te laski co rozdawały balony :D

 

A poza tym dostałem ulotkę "Cindy Club" (Exclusive night club for men) :D

już zapoznałem się z ich ofertą :D


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacza    69

Ja byłem wczoraj o 13 pod R-ką i z tego co widziałem, to wszyscy sie gapili na występy 2 fajnych pań, a potem sie wszyscy rozeszli. Więc generalnie pogratulować pomysłu, ale organizacja kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tak ob 13 to była licha godzina. Bo były najlepsze występy hihi :D Dobrze że bez Patrycji byłem by dało wpier*** w domu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Najlepsza była ta kobieta z ostatniej hali :D z tego co widziałem nikt tam obojętnie nie przeszedł :D

 

powinna sie zajac tym do czego zostala, stworzona tj. gra w filmach XXX, zrobiłaby niewatpliwie oszalamiajaca kariere.

byl tez jeden aniol przy stoisku amazone i quicka, moze ktos postara sie o fotki owych pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Ja za późno dojechałem bo było po 12 a zanim weszliśmy było koło 13 a za nim znalazłem jd to już po zawodach- takie małe usprawiedliwienie a opóźnienie oczywiście przez zimę :D

 

Jutro postaram się wam pokazać moje foty :D


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

no widzicie jest czego zalowac dzisiejsze spotkanie bylo dosc obszerne i nawet dostalismy po czapce od JD ^^ a co nie ktorzy nawet z jakims browarem walczyli;)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacza    69

Dziś również byłem, spotkałem sie z Przemkiem15 i AUSTHAGENEM oraz Duchem!^^ Też macie czego żałować!:) Nawet flacha sie obaliła...:D

Ale jakiegokolwiek ruchu Agrofoto nie zaobserwowałem przy JD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nas było z ponad 10. Początkowo staliśmy przy przodzie 8R centralnie na skrzyżowaniu alejek między stoiskami JD i NH. huh.gif Jak byście byli o 13 to nawet wodzireje z JD jak zapowiadali występ powiedzieli, że wiemy, że są tu użytkownicy AgroFoto i mamy dla Nich przygotowaną niespodziankę. Potem przeszliśmy w stronę tych beczek, bo było ciszej, jak nas poprosili z JD to staliśmy za sceną. Z dobre 40 minut się kręciliśmy przy tym 8R łącznie. Szkoda, że się to tak nałożyło z tym występem, bo tłum był i mogły się tworzyć grupy ludzi postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

BYŁEM TYLKO RAZ W POZNANIU KILKA LAT TEMU WARTO BYŁO JECHAC ALE TO KAWAŁ DROGI BO AZ 400 KM POCZEKAM AZ W KIELCACH BEDZIE WYSTAWA DZIELI MNIE TYLKO 60 KM TO DUZA ROZNICA

Edytowano przez brzozak2
nie pisz wszystkiego z wlaczonym caps lockiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Jestem już na miejscu. Wypełniłem ankietę i czekam na otwarcie kas. Liczę że wielu nas będzie na spotkaniu przy 8R. Tylko uważajcie na drogach bo strasznie ślisko. ^^


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz laptopa ze sobą? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

telefon wystarczy, jak stoi w kolejce do kasy to sie nie dziwie, ze na AF zawital ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wczoraj chyba było nas więcej niż 10 osób bo przecież jak przynieśli 20 kalendarzy to mało co tam zostało ^^


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacza    69

No my tylko sie zakrecilismy przy JD, jednak jako fanatycy Rekordów spotkalismy sie przy rekordziscie, czyli CR-ce...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj