RolnikTomasz

Polagra 2010

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jakub16    122

Ja jeszcze nic nie dostałem, ale najwyżej zapłacę. Ciekawi mnie bardzo Farmtrac 7100 DT Ehr w standardzie powershift itd obiecująca marka :lol:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to od razu bierz gotówke i kupuj biggrin.gif Ja też spróbuje tate namówić


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

w sumie im więcej ogladających tym więce potencjalnych klijentów... mi nie wysłali jeszce zaproszenia ale moze sie poprawią... pozatym AgrarCard z tego co wiem tez upoważnia na bezpłqtny wstep.. w 2007r wstęp kosztowął 10 albo 15zł nie pamiętam a po jakis tam zarestrowaniu sie przed wejsciem dostaniu plakietki GOSC SPECJALNY kosztował 5 wjqazd;);d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0
Nowości pokazane na AgroPremiery 2010 :lol:

>link< [PDF]

 

Wszystko co jest w tym pliku będzie na Agro Show ? Bo jest tam właśnie DF TTV 630 i NH t6000 ponieważ te modele interesują ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wg. ich wiadomości tak :lol: [oczywiście jeśli dostawcy nie zawiodą]

A i żeby nie mylić z Agro Show to są AgroPremiery [inaczej Polagra Premiery] 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

po tym linku widzę, że ursusa tam nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W sumie tam są pokazane tylko maszyny uznane jako "nowość 2010" ale samych maszyn będzie dużo więcej :lol:

Niestety nie znalazłem na ich stronie pełnej informacji o wystawcach ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imigrant    0

Ja tez bym chetnie pojechal :) ,gdybym byl w kraju :) .Bo z Jersey to bendzie okolo 2000km :) ...Ale bylem raz na polagrze w poznaniu w 1998 roku :) ale bylo kapitalnie :):):) .Wtedy to bizon i ursus sie prezentowal :):):) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

No czasy się trochę zmieniły i maszyny naszej rodzimej produkcji trochę zostały z tyłu więc wielkich cudów od URSUSA nie oczekuj ale na pewno będzie na co popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal91    1

A ja dostałem zaproszenie od znajomego, a on dostał od KORBANKA B) Raczej też pojadę, mam 272,5 km B)


Maszyny w mojej okolicy: Fendt 930 Vario TMS,Fendt 927 Vario,Fendt 920 Vario,Fendt 718 Vario TMS,New Holland TM190 x2,New Holland T6070,New Holland CX 8060,Massey Ferguson 8170,Massey Ferguson 6490,Claas Axion 840,Claas Ares 567,Claas Lexion 580,Claas Medion 310,Claas Lexion 530,Claas Tucano 450,Claas Lexion 460 Evolution,John Deere 6210,John Deere 2850,Deutz-Fahr Agrotron ,Ursus 1634 x3, Ursus 1224 x6 i inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

No ja też dostełem ale z tego co się orjętuję to za okazaniem AGRAR-Card też można wejść. Myślę że warto jechać maszyn napewno będzie full B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0

Witam ;)

Udało mi się namówić Ojca na Agro Premiery ;) Mamy równe 312 km . Mam takie pytanko to będzie w Poznaniu na ulicy Głogowskiej 14 ?? A co z tą Agrar Card ? Bo prenumerujemy TAP , może by się wyrwało darmową wejściówkę :P

 

P.S kiedy jest mniej ludzi w sobotę czy niedzielę ?? Bo wolałbym się wybrać w mniejsze tłumy , a w czwartek ani piątek tata nie może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Mam pytanie związane również z darmową wejściówką, ponieważ dostałem zaproszenie od korbanków z płytą na której była oferta firmy. No i na zaproszeniu pisze "upoważnie na jednorazowe darmowe wejście jednej osoby" i że jeszcze jakiś udział w konkursie. To mam kilka pytani związanych z wystawią:

-Czy wogóle opłaca się jechać taki kawał drogi bo jestem z okolić Mławy dawne Ciechanowskie??

-Co to znaczy jednorazowe wejście?

-Czemu przysłali mi to zaproszenie jak nigdy nic odnich nie brałem?

-Jaki jest koszt wejście normalnie na wystawę?


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djdawid777    0

kto chce niech zobaczy sobie na stronie claasa jakie nowosci zaprezentuje ta firma na Polagrze w Poznaniu, super filmiki im powychodzily :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

Mam pytanie związane również z darmową wejściówką, ponieważ dostałem zaproszenie od korbanków z płytą na której była oferta firmy. No i na zaproszeniu pisze "upoważnie na jednorazowe darmowe wejście jednej osoby" i że jeszcze jakiś udział w konkursie. To mam kilka pytani związanych z wystawią:

-Czy wogóle opłaca się jechać taki kawał drogi bo jestem z okolić Mławy dawne Ciechanowskie??

-Co to znaczy jednorazowe wejście?

-Czemu przysłali mi to zaproszenie jak nigdy nic odnich nie brałem?

-Jaki jest koszt wejście normalnie na wystawę?

 

kolego ale pewnie składałeś wniosek na prow, a oni mają swoich ludzi w agencji i dali namiar na ciebie. opłaca się jechać bo to najlepsza wystawa rolnicza. z tą wejściowka to nie rozumiem, zawsze wchodziłem za darmo


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No właśnie jest na co popatrzeć? bo mam blisko to może bym się zapakował i podjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

W jaki sposób za darmo wchodziłeś ?? :lol: No a z tą wejściówką to pisze że za free to mówie że warto skorzystać. I dlaczego mi przysłali to też nie wiem bo nie brałem na prow a maszyne ostnią kupiłem chyba 2005r. bez żadnych unijnych kredytów itp. ale może dlatego że jedno z większych gospodarstw na terenie moim


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A wybiera sie moze ktos z woj. Podlaskiego?? Chetnie kogos zabiore...lub z kimś sie zabiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopojno    0

to mi dziś przyszło zaproszenie z mtp też na premiery. Dostałem 2 wejściówki i kartę wstępu VIP. Do tego karta wjazdu samochodem na teren targu oraz talon na obiad. Do tego była dołączona gazetka "aktualności targowe" a z jakiej racji? sam nie wiem.

 

tylko pisze że trzeba te wejściówki aktywować przez internet albo na miejscu.

 

Ktoś wie z jakiej racji mogłem dostać taki pakiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj