matiz

Co myślicie o ciągnikach Lamborghini?

Polecane posty

Lexion430    0

Mam na stanie Lamborghini 774-80 ciągni jest przeznaczony tylko do opryskiwacza pracuje mi się nim znakomicie mamy go 4 lata i od tego czasu wysiadła tylko pompa hydrauliczna po dość długiej naprawie wszystko w normie długa poniewasz ciężko było dostac taką pompe ale dzięki GRENE dostaliśmy taką .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek4x4    0

Znajomy posiada Lamborghini R3 i go sobie chwali co prawda go nie przeciąża u mnie jest R2 to nie mogę na niego złego słowa powiedzieć do tura bardzo dobry.

Nie powiem jaki model posiada drugi mój znajomy bo nie pamiętam, wiem zę ma 80 KM i jest bez przedniego napędu kupił go okazyjnie bardzo tanio i w tym roku dość intensywnie go ekspluatował i jest z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

ile kosztuje ciagnik tej marki o mocy 80 KM - nowy

jak z czesciami zamiennymi....sa dostepne??i jaka cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Jeżeli kupisz nowy to nie musisz martwić się o części ponieważ zawsze będziesz mógł zadzwonić do serwisu. Cena ciągnika zależeć będzie nie tylko od mocy ale i od wyposażenia i typu. Ja mam trzy Lambo i jestem zadowolony, są bezawaryjne, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Ktoś wie gdzie jest miejsce w sprężarce na przewód w ciągniku lamborghini r3 evo 100??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Chodzi Ci o przewód do np: pompowania kół. Jeśli tak to raczej go nie ma! Ja podłączam sobie taki przewód z tyłu tak jak do hamulców od przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

zrobiłeś specjalny przewód z końcówką taką jak ma przewód hamulcowy w przyczepie?:):) właśnie się dowiedziałem , że r3 ma podłączenie na zwykły przewodzikB) znajduje się po lewej stronie z tyłu , ludzkie oko nie jest w stanie go zauważyć ,ale da sie to znaleźć po dotyku:) świetne rozwiązanie normalnie szok:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Tak właśnie zrobiłem bo widziałem, że serwisant takiego używał. A to o czym Ty piszesz to nie zauważyłem, chociaż mam traktor 1,5 roku:) ale jutro poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Bo nie widać tego:) mechanik z serwisu powiedział ,że najlepiej wejść pod ciągnik i podłączyć:lol: ale głupie rozwiązanie:lol: masz na tym przewodzie może taki zegar ciśnieniowy jak mają w zakładach wulkanizacyjnych,czy zwykłą końcówkę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Kupiłem w Greene taki zestaw: 3m przewód (taki spiralny), pistolet do malowania, pistolet do natrysku np. olejem, pistolet do dmuchania sprężonym powietrzem i pistolet z manometrem do pompowania kół. Kosztowało to 100 zł. Do tego trzeba było dokupić szybkozłącze takie jak przy przyczepie i złączke do podpięcia tago szybkozłącza do przewodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Aha dzięki;) też muszę sobie sprawić takie coś przynajmniej dostęp będzie:lol: a gdzie go trzymasz??? bo w środku to on nie wejdzie chyba he he:) pod pokładem widziałem jakąś skrzynkę pewnie tam wejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj