Bart

Ciagniki CASE - opinie?

Polecane posty

Bart    0

Witam.

 

 

Praktycznie nie widze na forum zadnych opinii o ciągnikach marki CASE.

Na pierwszy rzut oka jest to bardzo atrakcyjna oferta.

np. CASE JX 80 (80KM bez turbo, średnie rozmiary, WOM 500/1000, oczywiscie z przodem, z rewersem, itd) kosztuje dokładnie 100.000 netto (mam ofertę). Oczywiście JX to najniższa seria z CASE, ale gdzie to porównywac np. do ciągnika FARMER o takiej samej mocy, co prawda z silnikiem JD, ale reszta farmer, który kosztuje tyle samo.

Za takie pieniądze nie kupi sie też zadnego zachodniego ciągnika o mocy 80KM.

Można go zobaczyć np. tutaj:(srodkowe zdjecie) http://www.dimat50.com/html/materiel-agric...-neuf-1-12.html

 

Może ma ktoś jakies opinie o tej marce w zakresie ciągników? Na pewno nie ma ich wiele, z tego co usłyszalem od dystrybutora, np. w Zachodniopomorskiem takie modele (JX 80) jeżdzą całe 2 sztuki :)

Serwisów tego (Interhandler) jest kilka, jeden mam nawet dosc niedaleko.

 

Oferta jest bardzo kusząca. Co o tym sądzicie?

 

bart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

a ze tak spytam ile kosztuje NH TDD80?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

nie znam doklładnych cen case'a i nh ale pytałem się sprzedacy i wiem że nh jest kilka tyś tańszy

marzy mi się czse jx80 , ale gdybym kupował to wziął bym nh td80d

bo to ten sam ciągnik tylko troche tańszy


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4

WITAM!!! Pierwszy raz wypowiadam sie na tym forum:)

 

"wiem że nh jest kilka tyś tańszy

marzy mi się czse jx80 , ale gdybym kupował to wziął bym nh td80d

bo to ten sam ciągnik tylko troche tańszy" < = kaczorek

 

czytałem w top agrar o wspólnej fabryce koncernu CNH i rzeczywiście to te same ciągniki ale na końcu artykułu zamieszczona była pewnego rodzaju puenta "ciągniki z tej samej fabryki, ale case zawsze bedzie case-m, a NH pozostanie NH" :(

 

i chyba jest w tym prawda bo z tego słyszałem to że CASE to maszyna nie do zdarcia a z NH to różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

u nas jest jeden case chyba z lat 80 pracuej całkiem dobrze jak na swoj lata


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

Z Case'm i NH'em jest tak jak z AUDI i WV !!! Sam mam CASE'a. Jeśli chodzi o te dwie marki to prawda że CASE jest bardziej trwały od NH ale za to troszke droższy. Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się czy kupić CASE'a czy NH'a, wybrałbym CASA'a.


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Ten case o którym tu mowa to to samo co new holland td.

Czy jak ludzie oglądają sprzęt to patrzą się tylko na maskę i naklejoną na niej markę

Przyjżyjcie się tym maszynom gdyby to wypuścił ursus to bym powiedział ok. ale case?

Po szczerości to sam nie jeżdzę lepszymi ale te ciągniki w porównaniu z tym co jet na nie naklejone to masakra i wszelkie zachwyty są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniek    0

Witam pierwszy raz jestem na stronie jeżeli macie pytania o ciągniki CASE IH to postaram się coś powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

to jest dobre pytanie hehehe :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Znajomy miał Casa z 1997 r coś koło 90 koni z turem. Silnik chodził super ale reszta to taka trochę delikatna była. Mieli mu przywieźć JD ale dali mu na próbę właśnie tego. Przez żniwa woził nim zboże i słomę. Jak postawił go po żniwach to po 2 tygodniach spoczynku zaczoł z niego olej cieć gdzieś ze skrzyni. Jak potem przywieźli mu tego JD 6400 z 95r to mówił że nie ma porównania a cena ta sama. Mówił że JD tylko 10 koni mocniejszy ale Case to miał co robić z gruberkiem a jak podpioł JD to tak jak by o połowe wąższego grubera mu założył. Jak go oglądałem to w kabinie ładnie wyrobiony ale to co najważniejsze to było delikatne.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rasso    0

nie wiem jak tam wasze opinie ale jak na wystawach oglądam te ciagniki tto tylko z wierzchu inne są np NH TLA i case jxu oba po 100 koni to to samo nic innego nawet w srodku to samo tylko inny kolor tapicerki no ale macka i dach sie ruzni NH Tsa i Mxu po 100 koni tez niczym sie nie rużnia tylko tym co wyzej wymienione modele . widziałem te ciagniki na wystawach i nawet mam w gazecie w rolniczym przeglądzie technicznym porównywane te ciągniki tyle ze Case prezentował sie bardziej byczym wyglądem no i z wyglądu był porządniejsża maszyna a NH taki drobniejszy wiecej niczym tylko wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniek    0

Witam forumowiczów. Tak czytam te opinie o marce CASE IH bo tak się prawidłowo ją nazywa i że jest to to samo co New Holland, a więc jest tak jak z Volkswagenem i Skodą. Serca podobne ale wiele rzeczy je dzieli. Jeżeli porównujecie to zapomnacie o jednym że do koncernu należy też Steyr lokalna marka w Austrii, której ciągniki są podobne do CASE IH.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek    2

Witam wszystkich.Do firmy kupiono Case IH JX60 4x4 przedni TUZ jezdzi sie super ale przesiadlem sie z 18-letniego 360-3P . silniktroche glosno chodzi jak na moj gust ,przepala bezpiecznik na lewej pozycji a w dodatku odkryłem brak 1 śruby z mocowania dolnych ciegiel podnosnika (zaloze sie ze ten brak nastapil juz u dilera) .

Na razie ma zrobione 80 mtg zobaczymy jak bedzie sobie radzil przy odsniezaniu (plug Kacper 2,1m).

Jak sie dorobie cyfrówki i opanuje bardziej kompa to przysle jakies zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

cianik case to dobry sprzet na polskie gospodarstwa


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Na wiosce jest case jx80 i po ok. 1.5 miesiącu padła mu skrzynia, ale reszta case-ów co pracuje na wiosce są bezawaryjne. Z tym że jeden jest stary i ma drobne usterki.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Ciagniki Case sa robione w fabryce w miejscowości STyer w Austri... NH we włoszech. byłem w tej fabryce... jeszcze niedawno były tam robione i NH jednak ich drogi się rozeszły... kontrola jakości w tej fabryce była niesamowita, naprawde byłem pod wrazeniem. chcecie wiecje info ...piszcie... . Aktualnie planuje zakup traktora, miałem kupić maxuma 110 konnego jednak niskie dochody zmuszaja mnie do rezygnacji z tej serii. jak się uda to nieługo bede miał JXU100. podobno to to samo co TL100 jednak jak AUStriacy zrobili JXU to wole JXU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

byłem na targach w olsztynie za bardzo się nie przyglądałem ,ale jakoś tył mi się rzucił w oczy w NH ,CASE i Mackormix (po 80-90 km czy jakoś tak) miały zwolnice przy kołach i co ciekawe wszystkie 3 takie same i cena case i nh była podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

byłem na targach w olsztynie za bardzo się nie przyglądałem ,ale jakoś tył mi się rzucił w oczy w NH ,CASE i Mackormix (po 80-90 km czy jakoś tak) miały zwolnice przy kołach i co ciekawe wszystkie 3 takie same i cena case i nh była podobna

 

Mackormix to to samo co landini a nie case i nh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindirella    0

czesc jestem nowy na forum. Bardzo chciałbym poznac opinie na temat ciągników CASE JX90-95. Jeśli ktos cos wie prosze o odpowiedż. Z góry dziekuje.

 

jestem nowy na forum i chcialbym sie cos dowiedziec o ciagnikach CASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego wejdz w ten link co kolega podal i tam jest pare tematow i moj o case jx95. sam go wybralem bo wydaje mi sie najbardziej odpowieddni w tym przedziale cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj