kamil5421

Co sądzicie o New Holland T6030

Polecane posty

rycho88    0

nie poruszono jeszcze jednej kwestii-podnośnika, często używamy traktora przy widlaku i musze stwierdzić, że pompa nie robi rewelacji, starą 80-tką byłem w stanie podnieść więcej a Holland ma problem z paletą pustaków albo ziemniaków przy której strasznie wyje pompa. niedawno był serwisant i niby ją "podkręcił" zobaczymy ile to pomoże, ale ogólnie ocena traktora pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

zależy jaki holland? jaki model ma taką słabą pompe? czy może trup jakiś sprowadzony z 14 tysiącami godzin?bo akurat 6030 ma mocny podnośnik ( w wersji plus) bo mam 6070 plusa a tam taki sam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

Ten dealer to rolmax świdnik.

Problemy z niską wydajnością pompy może mieć T6030 delta - 80l/min, plus ma chyba 100 albo więcej.

Fotel pneumatyczny i skrzynia EC i obciążniki wliczone w te 170tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

a klima jest tam ? delta też ma wadę że nie ma kabiny amortyzowanej nawet w opcji. No ale weź zetora wyposaż w fotel pasażera, fotel pneumatyczny obciążniki, zaczep dolny koguta radio i cena też niezła wyjdzie dobije do nh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

Jeśli dobrze zrozumiałem dealera to do delty można na zamówienie amortyzowaną oś i kabinę. klima w T5000 iT6000 to standard. W TD trzeba dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Jak ja brałem swojego to T6030 nie miał klimy w standardzie tylko za dopłata ale może już to zmienili.....

 

Klimatyzacja jest w standardzie we wszystkich modelach z serii T6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

W T5000 też nie ma klimy w standardzie

Na 100% jest klima w serii T5000, praktycznie wszystko jest w standardzie, jedynie w grę wchodzi dekompletacja


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Te dane są stare i nieaktualne ,tak samo jak prospekty, które weżmiesz od deelera, przeczytaj z tyłu cyt."Dane zawarte w niniejszej broszurze są przybliżone.Modele tutaj opisane mogą być modyfikowane przez producenta bez powiadamiania"

Klima standard na 100%


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brałem nh t6030 delta i on nie ma klimy w standardzie bynajmniej jak ja brałem na stronce tez nie było ze ma w standardzie może coś się teraz zmieniło ale wtedy tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Ja brałem T5060 i też nie miał klimy w standardzie, ale on wie lepiej :P


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Nie spieraj się bo to bez sensu, swój ciągnik kiedy kupiłeś? podejrzewam że z rok temu, a teraz klima już jest w standardzie także straciłeś bo od jesieni sporo staniały nh ok 15000, jedż do deelera niech cię oświeci :P


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Na 100% jest klima w serii T5000, praktycznie wszystko jest w standardzie, jedynie w grę wchodzi dekompletacja

 

Widziałeś kiedyś, żeby rozbierali ciągnik u dilera, żeby zdemontować klimę?


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Co ci poradzę @limousine że nie rozumiesz podstawowych pojęć np. dekompletacji, polega ona na tym ,że jak chcesz bez klimy to taki zamawiasz i w fabryce nie montują, może to dotyczyć również innych rzeczy, i czy to nie jest proste do zrozumienia?

Inna sprawa dotyczy kombajnu, w standarcie jest sieczkarnia a możesz zamówić bez i to jest dekompletacja, oczywiście cena pomniejszona o daną wartość

A czy widziałem jak wyjmują klimę tak, z zetora forterra wyjęli, gdyż ktoś nie chciał a numery seryjne były już w ARiMR danego ciągnika i brakło kasy ;)

@kiepski nie jest pic na wodę, za 200000 możesz kupić t6030 na 6-tce silniku, to porównaj cenowo do innych marek :P


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

dekompletować «pozbawiać jakąś całość jednego lub wielu elementów»

Nie, że nie rozumie tylko po co ty wymyślasz takie bez sensowne rzeczy. Każdy wie co to jest opcja i standart.

Dalsza rozmowa nie ma sensu.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Pewnie że każdy wie oprócz ciebie że klima w serii T5000 i T6000 weszła w tym roku jako standard ale nie wiem od którego miesiąca


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwieje wątpliwości kolegi z moich okolic i dodam że dzwoniłem do Tomasza Wrońskiego z czystej ciekawości zapytać i od maja klima jest w standardzie w 6 i 5 ;) koniec dyskusji NH 4ever... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcienko55    0

a czy w standardzie w t6030 jest rewers elektrohydrauliczny, półbiegi???? i jakie opony dają w standardzie???

Edytowano przez marcienko55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
    • Przez Massey8210
      Witam gdzie znajduje się czujnik załączania napędu w new holland Ts115 gdyż nie świeci mi się kontrolka od włączonego napędu a napęd normalnie załącza i rozłącza się??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj