Skocz do zawartości

Polecane posty

kliku1993    0

Witam. Czy jest gdzieś w necie instrukcja obsługi do MF 3080 w formacie pdf lub innym takim abym mógł otworzyć ją na kompie?

Wiadomość z agroFakt.pl

Cineek    6

Witam ;) Mam pytanko czy do serii 61XX są instrukcje w języku polskim? Dostałbym może u Korbanka?

PS. założyłem także temat odnośnie niedziałającego(zawiesza się) obrotomierza w MF, proszę o porady :( Pozdrawiam :)

Do serii 6100 po Polsku instrukcji nie znajdziesz bo ten ciągnik nie był u nas sprzedawany, chyba że ktoś może kiedyś przetłumaczy :unsure:, ja posiadam katalog części e języku angielskim do serii 3000 3100 36000 6100 8100.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

jarek29    0

Do serii 6100 po Polsku instrukcji nie znajdziesz bo ten ciągnik nie był u nas sprzedawany, chyba że ktoś może kiedyś przetłumaczy :), ja posiadam katalog części e języku angielskim do serii 3000 3100 36000 6100 8100.

zgadzam sie rzadko znaleźć ja kupiłem katalog 2 orginalne płyty są tam prawie wszystkie ciągniki bardzo drogi jest taki katalog ale kupiłem :)

farmer120ha    2

A są może na internecie darmowe katalogi do Massey Fergusona 3095 w pdf albo coś w tym stylu...???

Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

kadman    0

Na stronie korbanka mozna ściągnąć instrukcje obsługi do Mf a katalog części jest w necie wpisz w google massye ferguson epsilon jest to zbiór katalogów do większości mf jest tego 28 paczek po 200mb, jestem w trakcie ściągania.

shrek    1

kadman sciągnełęś juz może ??

w której paczce może byc MF 3095 ?? kurcze bo tak wswzystkich to mi sie niechce - troszke bez sensu :)

kadman    0

Należy się zalogować i wejść w katalogi, Sciągniń ten co ma najwięcej megoa

shrek    1

kurcze chyba jestem slepy albo sam nie wiem już co - ale chyba z 30 minut szukałem na stronie korbanka opcji logowania/rejestreacji i nic ;) więc prosze o pomoc bo tez chce sciągnąc instrukcję obsługi MF

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sparta
      Witam. mam problem z ogrzewaniem w mf 3095. odkąd kupiłem ciągnik nie było ogrzewania, rozkręciłęm u góry wszystko zeby posprawdzac i wiem ze wogole tam woda nie dochodzi, czy mogły ktos podać schemat lub informacje jak to ogarnąc aby było? bo za tydzien musze ze zbożem jeździć i nie chce zmarznąc ^^
    • Przez kraker
      Witam, mf 3080 zaczął ciężko odpalać. Przy mrozie dochodzącym do -20, gdy stał na podwórku, to po kilku dniach stania zapalał po podgrzaniu świecy od sztycha. Lecz ostatnio trzeba długo pokręcić żeby zapalił. Świeca wymieniona i grzeje, przewody od zbiornika do pompki zasilającej szczelne i czyste, zbiornik wyczyszczony, pompka zasilająca wymieniona, filtry paliwowe wymienione, pompa jest ok, sprawdzana u pompiarza, gumki uszczelniające na końcach rurek pozakładane. Niby wszystko powinno być ok, ale trzeba za długo kręcić jak jest zimny. Tak jakby mu brakowało paliwa przed rozruchem. Już nie mamy pojęcia gdzie szukać przyczyny?
    • Przez sam22
      mam ciągnik mf3060 od kilku lat, teraz kupilem prasę JD 590 i zayważtłem, że działa tylko jedno wyjście hydrauliki w jednej parze a w drugiej nie działa żadne. Może ktoś wie co się mogło stać. Piszcie!
    • Przez daras77
      Witam wszystkich i z góry przepraszam jeżeli jest już taki temat ale wróciłem teraz z pola i przyznam że jestem trochę przestraszony.Opiszę krótko co jest grane otóż;pojeżdziłem trochę moim ferdkiem z gruberem i jak się rozgrzał zauwarzyłem że przy podniesionym podnośniku zapala mi się kontrolka od ciśnienia w skrzyni po chwili gaśnie i załącza się przedni napęd.Jak wracałem do domu niby wszystko było ok.ale jak wjechałem na podworko sprzęgło i ciągnik jakby przychamował,potem cofam i znowu lampka od ciśnienia i załączył się przód.Co mogło się s.....? Jest już ciemno więc nic nie sprawdzałem,ale raczej spał spokojnie nie będę.Czekam na jakieś sugestie i z gory wielkie dzięki
    • Przez Cineek
      Witam, podpiąlem ostatnio MF'a do tandemu i nie ma hamulców hydraulicznych, co może być przyczyną niedziałających? Pozdrawiam!