roni158

Landwirtschafts Simulator- temat zbiorczy

Polecane posty

wloda    12

mój nick to wloda a nazwa farmy to TheAgravis robię też filmy na youtube :D :lol: :lol: :lol: ;):D :D jak coś to poście na gg :o:P

Edytowano przez wloda

PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Założyłeś konto, założyłeś temat, a napisałeś szukam chwytaka, jakego, może byś coś opisał :P A poza tym poszukaj sobie jakiejś strony o tym symulatorze i tam napewno są różne dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

www.ls-world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

www.ls2009.eu. tak na marginesie. Jest dział, to napisał, więc teksty "żal mi cie" nie są na miejscu. Szukał chwytaka, zobaczył że jest dział gry rolnicze to napisał.


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Nie wiem jak wy możecie w LS belki zbierać turem. Ja to tylko qq sieję albo rzepak a jeśli zboże to agregatuje słome. Pierwszego dnia jak zacząłem grać w 2011 to poprasowałem całe pole a potem nie mogłem tego na przyczepę nałożyć to wszystko pospychałem do wody. I pole uprzątnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

hehe, ja tam jak grałem w sim tractor z 4lat temu, to się bawiłem w układanie, a njgorsze było zdejmowanie, bo taka grafika że belki za tym wozem się ciągnęły :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

kiedyś też grałem w sim tractora. to było fajnie:D grafa do kitu, ale się grało :) danielhaker teraz można pobrać sobie przyczepy, na które się lepiej ładuje


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

też nie lubię ładować. daniel. jaką byś mi mapę polecił? bo na badzia v12 nie da się bel sprzedawać i chciałbym jakąś inną. nie dużą.


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Gierka dobra tylko do tego trzeba mieć dobrego neta <_< inaczej strasznie laguje i prawie się grać nie da ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

A to dlatego nie chciało chodzić, ponieważ ściągany LS 2011 ma powielony klucz, i nie da sie przez to grać w MP


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

ja gram tyko, że w weekendy. Ja mam sposób na zacinanie się. Po prostu trzeba grać rano lub w nocy, kiedy mało osób gra. Bo jak zagrasz w południe w niedzielę to będziesz miał lagi, że szkoda gadać. Sam testowałem :)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994szymon    15

Nie ukrywam: "na komputerach się nieznam :( ". Mógłby ktoś podać jakąś aukcje na allegro do 400zł samą stacje na którą wejdzie LS10 lub 11. Mój komp ma już 8 lat i nie opłaca się w niego inwestować. Sorry za kłopot ale dla mnie te "Gefoce" i te inne to czarna magia :) . Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petekw    3

Za 400zl to nie ma szans. Powiedzmy że za 1000zł to cos by sie wysmerfowało. I napewno LS11 by smiagało.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz99    1

Przedmówca doprze napisał lepiej zainwestować 1000 zł i będzie chodziło w LS

Edytowano przez mateusz99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj