Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damian19902612

Nowa Pompa,siłownik nie podnosi.MTZ 82

Polecane posty

Witam tak jak mam ciagnik mtz 82 mam problem z podnośnikiem zamontowana jest nowa pompa ,siłownik a dalej nie podnosi.Na zimnym jeszcze podniesie pług cztero skibowy ale i tak go nie trzyma tylko pług opada.A jak sie zagrzeje to juz całekiem tragedia o co Chodzi.?? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

darek1972    45

Zamiast wkładać kasę w nową pompę lepiej było sprawdzić zawór przeciążeniowy i zmienić uszczelniacze na siłowniku za parę złotych. Zastanawiam się dlaczego tak często winą obarcza się pompę chociaż to zawór robi bokiem bo się zawiesza i jeszcze bardziej grzeje olej

Wiadomość z agroFakt.pl

fredf9    3

W moim mtz-cie też był problem z podnośnikiem na zimnym podnosił a jak się rozgrzał to bardzo słabo,okazało ie ze w siłowniku był pęknięty tłok.wymieniłem tłok razem z uszczelniaczami i wszystko jet ok, koszt naprawy to 90pln+własna praca

Witam Dzisiaj wymieniłem Regulator siłowy i rozdzielacz na nowy , siłownik jest nowy kupiłem tydzien temu pompa jest nowa i NIE PODNOSI!!!!!!!!!!!!! juz nie mam sił do niego...:o

S-Piotr    48

W moim 820 padło podnoszenie , dałem rozdzielacz do zrobienia i dalej lipa wyszło że to wina pompy, i więc wymontowałem pompę i tu zaczęły się schody gostek w sklepie mówi że mam starą pompę w kształcie (0 zera) a teraz dostępne są tylko okrągłe,te okrągłe są grubsze i aby pasowały to trzeba też wymienić kolanko zasilające i rurkę ciśnieniową i gitara.

damian19902612 kupując nową pompę gostek od razu zapytał o kierunek obrotów (prawy , lewy) może masz taki problem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Witam Dzisiaj wymieniłem Regulator siłowy i rozdzielacz na nowy , siłownik jest nowy kupiłem tydzien temu pompa jest nowa i NIE PODNOSI!!!!!!!!!!!!! juz nie mam sił do niego...:o

Sprawdzaleś ciśnienie na szybkozlączu od hydrauliki?Powinno być ok.180 atm.Jeśli nie masz zegara ,zobacz czy ciągnik bezproblemowo podnosi skrzynię przyczepy wywrotki,najlepiej dobrze załadowanej.

Wkoncu problem zniknał okazało sie ze zepsuty jest zawór ten który wkreca sie do regulatora siłowego od siłownika..obróciłem go teraz podnosi bardzo ładnie :D :D . trzyma pług ale gdy opuszczam strasznie szybkos spada na ziemie dlatego musze wymienic jeszcze ten zawór gdzi moge go kupic bo u mnie w rolniczym powiedział ze takiego nie ma.

Legat997    25

Można kupic zawór dławiacy zwrotny regulowany, koszt jakies 120zl

:D wpiąć między rozdzielacz a siłownik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować