bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asus921    247

@wladeusz

Te 95cm pisalem o T25.

C360, tez mam dostepne, niby rozstaw troche wiekszy, bo chyba 102-105cm, ale znowu kola szersze. 

To jak to u ciebie w c360 wyglada? Trzy czy cztery rzedy sadzisz? Jaka odleglosc pierwszego rzedu od kola?

Moge ewentualnie zaczac 15cm od kola, ale to jeszcze mniejszy rozstaw czosnku sie zrobi, albo uzyc c360.

Edytowano przez asus921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8

Czesc, czym zaprawiacie czosnek? Bo rok temu miałem t75 a teraz nigdzie nie mogę znaleźć sensownych opakowań same po 20-50 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftl    17

Cześć. Jakby ktoś chciał harnasia do sadzenia to mam, zdrowy badany :). Więcej info na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

Witam, zaprawia ktoś czosnek bactim receptor? Jakie stężenie zrobić i czy można jeszcze coś dolać na grzyba jak coś to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

Sprzedam harnasia na brudno  , zdrowy, fioletowy od 5+ w góre ;) Moga być większe ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzy321    4

U mnie w dwa dni ponad 50litrow. Od połowy września 150. Nie idzie wjechać w pole. Może za tydzień uda się zaorac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diwad8900    8

zostało mi 2tys szt Hiszpana sadzonego w tamtym roku w Polsce nie mam gdzie wsadzić bo brakło mi już pola 😂 jak był by ktoś chętny pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galazka100    1

Witam Ile mogą leżeć zaprawione ząbki czosnku przed zasadzeniem? ( cały czas leje deszcz i nie da się w pole wjechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176
Dnia 22.09.2019 o 08:41, micgal39533 napisał:

kinto duo + funaben 

a w jakich ilosciach i na ile? dodajecie cos na robaka?

Edytowano przez ahten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj