bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

janczar810    302
23 godziny temu, galazka100 napisał:

Też dawałem w tamtym roku jara mila complex jak ty janczar810. A dawałeś coś oprucz niej? W jakiej dawce dawałeś?

Yary 600kg

Kizeryt 200kg , dawki na hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

to w czym macie jeszcze lepszy fosfor jak nie w polidapie??  no chyba ze jakieś inne wynalazki ?? sol tez można stosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

Soli  nie należy stosować pod czosnek  ja osobiście stosuję  siarczan potasu i superfosfat potrójny wzbogacony i daję też polifoskę 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diwad8900    8

@robsonm ja będę usługowo łuskal czosnek w świętokrzyskim i malopolskim już łuskarka zamówiona będzie na 15wrzesnia


zostało mi 130szt czosnku ruskiego jak ktoś chętny na próbę wsadzić to pisać,mogę kurierem wysłać kaliber 4,5-5,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek_461    0

Pytanie do posiadaczy sadzarek do czosnku z mechanizmem łańcuchowym.

Jakiej średnicy są te kubeczki które nabierają ząbki czosnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Witam. Mam sadzeniaka harnasia jak by ktoś potrzebował to zapraszam. Możliwość taniej wysyłki. Atrakcyjna  cena.

Edytowano przez mynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu4122    0

Wie ktoś co sie dzieje z ząbkami? Widoczne żółte plamy i brązowe kropki. Co to może być?  Odmiana Harnaś

20190911_214900.jpg Edytowano przez Tosiu4122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys7272    2

Sprzedam czosnek zimowy odmiana Harnaś

 

Czosnek zdrowy bez oznak chorób grzybowych.

Cena uzależniona  od wielkości główki. 

Możliwa wysyłka. 

 

Cena czosnku wg kalibrów

4,5-5 cm - 0,38zł/szt

5-5,5 cm - 0,69zł/szt

5,5-6 cm - 0,85 zł/szt

6+  brak

 

CENY HURTOWE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diwad8900    8

Przyjmę zamówienia na luskanie czosnku w sezonie 2019 możliwy dowóz do klienta na terenie całej polski,łuskarka ma bardzo dobry wentylator który czyści z łusek pazurki,łuskarka ma możliwość regulacji pracy wałków. Cena do uzgodnienia,zapraszam do kontaktu pod nr tel 573194760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Ja też za miesiąc ale znajomy pozycza sadzarke i planuje w środę sadzic a tak wogóle ile wziąść za porzyczenie sadzarki bo w okolicy nikt nie ma jakie u was stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    8

Od znajomego będziesz kasował? 😄 Ja sądzę ręcznie prawie hektar... Już mam tydzień urlopu zaklepany:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Zwykła 

A co do znajomego to jak kupowałem sadzarke to mi do niej nie dokladal to jest znajomy nie kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

No i wystarczy  wszyscy będą zadowoleni albo niech przyniesie ze 3 butelki to razem zrobimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Sadzil ktos czosnek w rozstawie okolo 25cm? Ciagnik ma okolo 95cm rozstawu wewnetrznego i moge zmiescic albo 4 rzadki po 25cm zaczynajac i konczac 10cm od kola, lub 3 rzadki po 35-37cm tez zaczynajac i konczac 10 cm od kola. 

Sadzone bedzie raczej recznie, a przejazdy robie, bo chce zmajstrowac chwastownik na szerokosc ciagnika i glownie pytanie czy ten rozstaw 25cm nie bedzie w niczym przeszkadzal przy chwastowniku ? Jakie minusy takiego rozstawu?

Edytowano przez asus921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

@micgal39533

Kopane bedzie recznie lub jakims wynalazkiem typu wyorywacz. Jeszcze jakies minusy? Chwastownikowi tak gesty rozstaw nie bedzie przeszkadzal w niczym? Bo ty chyba chwastownika uzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladeusz    0

wg mnie za gęsto, jak się czosnek rozrasta to te 10 cm od koła za mało się robi i koło potem łapie liście, ale to tylko moje zdanie. Ja tak mam przy c 360, może innym ciągnikiem jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj