bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Quis    8
4 godziny temu, Wojtek74 napisał:

Witam

W jakiej dawce na hektar stosować dursban 480 ec

Ja dawałem 1l na ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302
20 minut temu, pawel213333 napisał:

U mnie wychodza. W sobote planuje pedowanie.

Jestem w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Czym pryskacie teraz dolistnie? Juz samo PK czy jeszcze ostani raz troche N ? Siarczan magnezu nadal idzie?

Mam Kristalon Pomaranczowy, ale wydaje mi sie, ze on sie slabo rozpuszcza i planuje cos dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Ja tydzień temu dałem 400kg/ha saletrosanu, teraz się zastanawiam czy to był dobry pomysł z tego wzgledu aby za długo nie był zielony - pozyje i zobaczę jak to wyjdzie.

Dziś albo jutro dam jeszcze dolistnie fosfor, i po troszke mocznika i siarczanu mg. A na koniec pedowania potas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4
Napisano (edytowany)

A ja jutro mam sypnąć saletrą amonową plus saletrą wapniową i to będzie koniec z azotem w postaci nawozowej , ja jeszcze nie zrywam kwiatków

Edytowano przez LEREDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paja71    0

U mnie coś tam się pojawią, w sobotę planuje pędowanie jak pogoda pozwoli ;)

IMG_20190521_101703.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paja71    0
1 minutę temu, adamek1942 napisał:

No w tym roku to chyba żaby opedują u mnie przynajmniej   lol

Nie ważne kto ważne aby było zrobione 😉

Tak mokro u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

@Paja71 czym pryskasz od zielska i kiedy ze u ciebie tak czysto? jezdzisz chwastownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paja71    0
Przed chwilą, ahten napisał:

@Paja71 czym pryskasz od zielska i kiedy ze u ciebie tak czysto? jezdzisz chwastownikiem?

Kolego, w tym roku od marca raz w tygodniu 5 osób motyka i heja. Nie pryskalem żadnym odpryskiem na chwasty od jesieni. Tylko motyka 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamek1942    6

ciężko  cokolwiek  zrobić od kąd te deszcze poszły a dzis to juz dało ognia na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Umnie cala noc napadalo 15 l. I dzis tez juz pada i ma padac do jutra. Az cieszy ten deszcz bo tydzien juz nie padalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galazka100    1
Napisano (edytowany)

U mnie to mogło by już przestać padać. Czosnek mi rośnie przy rzece i już z niej dzisiaj w nocy 4 raz na niego woda wylała. Nawet nie ma jak wjechać żeby na grzyba spryskać

Edytowano przez galazka100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladeusz    0

u mnie już ścieżkami woda płynie, dobrze że mam na górce, bo by się potopił. Od początku maja niczym nie pryskane, codziennie pada. Żeby w pole wjechać to musiałoby tydzień nie padać teraz a prognozy nie są optymistyczne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesiog1    1

Paweł 213333 prócz Harnasia robisz jeszcze inny czosnek. Czy na ruskim macie już pędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj