bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
king12    233

mozesz kolego sprawdzic i dac znac jakie dawki i ile po posadzeniu najlepiej opylc

 

mozesz kolego sprawdzic i dac znac jakie dawki i ile po posadzeniu najlepiej opylc

kolego s4lim3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

strasznie wolno to u Ciebie idzie :) U mnie przy skręconym mf 255 trzeba się ładnie spinać :D

 

ogólnie w tym roku porzucilem sadzenia taką taśmową i przerzuciłem się na automat chwytakowy, 80a w 2h 20 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

No wiem, tam sie zapiernicza , u mnie wolno idzie , no chyba że baby siedzą to dwa razy szybciej hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Sadziliscie zawsze 4rzadki na szerokości ciagnika? Bo cos mi sie wydawalo za wasko i robiłem na 3rajki. Jest roznica na polonie?

Automat chwytakowy jak wyglada?

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Jak sadzarka do ziemniaków tylko masz 3 lub 4 rzędy mniejszych łopatek które idą pionowo i z kosza pobierają ząbki , można nawet samemu sadzić bez pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Koledzy ja swoj sadze na 3razy tj. 3rozne terminy bo musze obadac optymalny termin dla mojego regionu.
Jeden termin po srodku, według nasadzen bajkopisarza Boryska.

Harnas sadzony w sobote 14X. Ma juz korzeń ok. 5cm szok!!! Tylko mam maly problem bo kilka rajek posadzilem gleboko grubo 10cm.
Pytanie cZy czosnek w pulchnej ziemi sie podniesie? To znaczy czy korzen postawi czosnek do pionu
I jeszcze jedno pytanie czy,jak czosnek pokaże tylko spilke na zime to jest groźne? I kiedy w normalnych warunkach czosnek wyjdzie na wierzch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasio97    0

Witam. Mam pytanie czy można sadzić czosnek siewnikiem do kukurydzy? ( Becker 4 - rzędowy). I czy ktoś już z was tak robił?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinw1981    0

Witam . Proszę o opinie osób które używają takiej brony chwastownik na wiosnę w czosnku . Pytam bo nie wiem jak taka brona sprawdzi się na wiosnę w ciężkiej ziemi glinka . Wysyłam załącznik brony

post-151719-0-38003500-1508490641_thumb.jpg

Edytowano przez marcinw1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xraqued    95

Czosnek sadzony 2 tygodnie temu- wyszedł na wieszch, korzenie ponad 10cm. Co z nim zrobić ? Zostawić czy dosypać ziemi ?

Edytowano przez xraqued

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj