bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

s4lim3    7

dawid - albo obieraj jak jest mokry, albo obieraj całkiem suchy. Taki pół na pół jest kiepski do obierania bo skórka nie chce odchodzic :)

 

tytonix - tez jestem ciekaw, chociaz ja nie obieram prawie nic i na rybitwe z nim nie jeżdże. W radziemicach mają cennik 1-1.1 za jedynke, i 80-90 gr 5.5-6 nieobierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek9106    1

Rozumiem, ze sprzedaje czesc z Was czosnek obierany na gieldzie. Ktos sprzedawal na broniszach albo w elizowce? Ten czosnek ktory nie uda sie sprzedac na zielono, wieszacie i obieracie pozniej? Rozumiem, ze nalezy to zrobic do grudnia, bo moze przemarznac w wiacie/ garazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

raz że przemarznie, a dwa na jesieni jak już jest wilgoci sporo a nie pokropileś wcześniej stopkiełkiem zacznie Ci puszczać korzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Jak płacicie ludziom za czyszczenie czosnku? Rozumiem że za oczyszczenie główki ale jakie są stawki w waszych regionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys7272    2

Potrzebuję harnasia +/- 4cm , jak ktoś ma tanio to proszę o kontakt

Tomek42 napewno sie dogadamy dzwon albo na priv 602823338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm. Czyli kolo 50 zł za sprzedaz z samochodu. Idzie czosnek na rybitwqch teraz? Zna ktoś ceny? Byłem w wolbromiu dziś i tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki788    0

Kupię czosnek harnaś zdrowy do sadzenia 2.500 sztuk oferty na priv. Kraków i okolice.

Edytowano przez luki788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3

Witam jestem tutaj nowy, jest tu ktoś z łódzkiego lub Wielkopolskiego. Potrzebuję trochę czosnku na sadzeniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteks77    8

Witam,czy kopiecie już czosnek wiosenny,dziś skończyłem harnasia i próbowałem z kilkoma główkami jarego ale jakoś te łodygi mimo że całe zielone to się bardzo łatwo odrywają od główek(główki ok 5 cm)może jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Witam jestem tutaj nowy, jest tu ktoś z łódzkiego lub Wielkopolskiego. Potrzebuję trochę czosnku na sadzeniaka

Witaj. Mam sadzeniaka zdrowy aromatyczny odmiana harnas jak co to pisz priva lub 723 644 899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo30    0

przemi1999107
Wszystko zależy w jakim rostawie zrobisz rzędy i co ile wsadzisz. Możesz przyjąć 180 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj