bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
micgal39533    499

to jakiś lipny kupiec musi być ;) nie każdy kupiec jest na tyle głupi żeby lecieć do kogoś kto ma ze 20arów czosnku i sprzedaje taniej a zostawić kogoś kto ma 2-3 ha bo potem wrócić jest już ciężko ;) 

Edytowano przez micgal39533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Jak się liczy tylko na stałego klienta przy dwóch czy trzech hektarach to trzeba albo być szalonym albo dopiero zaczynać przygodę z dystrybucją czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Witam

Przy takim stażu nie podjął bym się polemiki jeśli chodzi o technologię , ale warunki dystrybucji zmieniają się z roku na rok ba z miesiąca na miesiąc.

Życzę wszystkiego dobrego .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

w naszych terenach jeżeli chodzi o dystrybucję to nie m problemu czasami w ciągu dnia przyjeżdża po 3 kupców, jakby tak każdemu chciał sprzedawać czosnek to miesiąc i wysprzedane wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEREDA    4

Witam ,chciałbym zakupić czosnek polski na handel , tzw brudny z wisem jaką cenę byście mi proponowali za 4-5 cm ,5-6 cm i 6 wzwyż czekam na propozycję podaję nr tal 696628368 i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borys11    2

w naszych terenach jeżeli chodzi o dystrybucję to nie m problemu czasami w ciągu dnia przyjeżdża po 3 kupców, jakby tak każdemu chciał sprzedawać czosnek to miesiąc i wysprzedane wszystko

No u was w zagłebiu czosnkowym ( między Krakowem a Kielcami) dystrybucję macie z głowy, bo wszyscy się nauczyli i jadą w ciemno kupować. Co się dziwić jak przy każdej chalupie czosnek się suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym opylić na chwasta doglebowo [po zasadzeniu], afalon, pendigan a może glifosatem?

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Czy jest jakaś różnica w działaniu stompu aqua 455 a tego 330? Ten nowy jest bardziej skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz820narew    7

Witam,Panowie mam pytanie gdzie mogę kupić czosnek do sadzenia ? (jestem z woj. Dolnośląskiego) planuje obsadzić z 10ar czosnku.Dodam że dopiero bede zaczynał przygode z czosnkiem.Możecie mi coś doradzić co i jak w uprawie jak potem ze zbytem ??.Za wszelkie odpowiedzi dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Wszystko o sadzeniu nawozach opryskach itp itd było już opisane na tym forum trzeba się tylko cofnąć o rok wstecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolek81    1

ja wcale nie pryskam na chwasty jesienią ani wiosną :-P  lekkie bronki zaczepiać i jazda... 

Edytowano przez wolek81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opisz dokładniej swoją metodę, nie uszkadzasz czosnku? ja myślałem żeby w kultywatorze zęby przestawić tak żeby w międzyżędziach szły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj