bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

micgal39533    498

przecie nikt nie pisze o braniu takiego. dodałem to żeby kolega mógł zobaczyć mniej więcej jak wygląda nóż to wyorywania. co do tego że ten na zdj się do niczego nie nadaję do się zgodzę. jak będę miał możliwość to jutro zrobię zdjęcie naszego noża do wyorywania ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

No wiem, bo mówiłeś że masz inny, ale jak patrzę na takich sprzedawców i ich wynalazki na aukcjach to mi się nóż w kieszeni otwiera hihi, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny wyorywacz jak ten na zdjęciu tyle ze z tymi pazurkami robotę robi elegancko ale z tyłu myślałem żeby u osiować te pazurki i podłączyć pod WOM i zrobić wyorywacz z wytrząsaczem .

 

Aż śmiać mi się chce podobny wyorywacz co na zdjęciu znalazłem na złomie  kosztowało mnie to niecałe 50zł   oraz że ludzie wystawiają takie rzeczy na olx za 2 tys zl xD

\post-91645-0-72546000-1452623768.jpg

Edytowano przez senator11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

taki będzie podbierał, sama masa już go w ziemię wciągnie 

Edytowano przez Tomek42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koparka elewatorowa do kartofli z tego co wiem po usunięciu ostatniego łańcucha i na wolnych obrotach się jako tako sprawuje bo wiem że kopią, trzeba z takimi rzeczami uważać bo czosnek łatwo obić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczny25    0

Witam wszystkich użytkowników forum.

 

Jakie będą wyniki wysadzając Harnasia na wiosnę? Czy jest sens? Mam 100kg w ząbkach. Na polu będzie nawodnienie.

 

Czy lepiej zakupić odmianę jarą? Gdzie w okolicach Płocka można kupić dobry, zdrowy czosnek odmiany Jarus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[galleryimg=572931] ja mam taki ;)

 

 

Kolego a gdzie kupiłeś ten sprzęt? z tego co się oriętuje to jeden drut do tego kosztuje 42 zł (przynajmniej u mnie w okolicy :D)

na razie to takim nożem wyorujemy http://olx.pl/oferta/wyorywacz-wyredlacz-noz-do-warzyw-CID757-ID27lSz.html#bf7c699609 coś jak to tylko 100 razy lepsze bo to jakiś badziew jest 

 

 

Aaaaa ja mam praktycznie identychny i kopiemy nim 5 lat już w rędzinie :P tylko mój ma koła żeby się nie zagłębiał za bardzo:P

Edytowano przez seremenetere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

[galleryimg=597498] mam taka samoróbkę ;) 


kolego a ile dałeś dolarów? :D

 

 

dolarów to nie wiem ale pln to 3500 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[galleryimg=597498] mam taka samoróbkę ;)

 

 

dolarów to nie wiem ale pln to 3500 netto 

 

 

To nie dużo dałeś.. masz namiary na producenta tego?

co do sadzarki to prawie punktowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho    0

To nie dużo dałeś.. masz namiary na producenta tego?

co do sadzarki to prawie punktowa :D

 

wpisz Kolego np w olx hasło "chwastownik" i znajdziesz kilka ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho    0

W tych co ja widziałem o szer 3m są dwie sekcje spulchniające, a w sumie wystarczyłaby jedna. Są takie pojedyncze?


Znalazłem już odpowiedź - jest możliwy pojedynczy u producenta

I po to jest forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj