bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

despero_    0

Wlasnie sie dowiedzialem ze w najblizsza niedziele

Odbedzie sie ogolnopilskie swieto czosnku w miejscowosci

Prandocin woj. Malopolskie.

Beda pokazy maszyn , konkursy z nagrodami, degustaje

Potraw z czosnku, atrakcje dla dzieci i koncerty zespolow

Golec uorkiestra majka jezowska i boys.

Chyba sie wybiore

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

co roku jest to organizowane

jedz jedz może zdobedziesz nagrode króla czosnku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

do Sadzonka -wybierałaś się do sandomierza w czwartek i stąd moje pytanie , po tyle idzie ??????????? bo słyszałem ż e totalna lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1208    0

Zapraszam wszystkich do przyłączenie się do grupy producentów warzyw na Facebook-u.

* Celem jest aby każdy producent składał oferty sprzedaży a odbiorca znalazł się możliwie jak najszybciej.

* Składanie ofert jest bezpłatne.

 

* Zakres - cała Polska.

Zapraszam wszystkich. Dołączcie do grupy, składajcie swoje oferty, przedstawiajcie ceny, powiadomcie znajomych. Niech nasze grono ludzi się poszerza aby biznes stał się przyjemnością.

 

Link https://www.facebook...27298173970473/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibaba4    0

Witam jestem dzialkowcem nie mam hektarow lecz skromna dzialke 600m chcialbym sie dowiedziec jakie zastosowac nawozy mineralne pod czosnek teraz na jesien kupilem nawoz Polimag S czy to wystarczy teraz dac . Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Tegoroczny czosnek sprzedany kaliber od 4 cm w górę po 1 zł za sztukę co uważam za dobry wynik w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokolam    5

Witam, szukam około 50 kg czosnku zimowego do sadzenia. Chodzi o jak największe główki. Jakie są ceny na kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokolam    5

jaką powierzchnie chcesz obsadzić?

 

 

A na ile starczy, chcę na rozmnożenie żeby mieć na drugi rok swój. Może być brudny, nie czyszczony, byle nie 30kg ziemi w 50 kg czosnku :D

Edytowano przez sokolam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

dyczko to jak wszystko po 1 zł sprzedałes począwszy od jedynki az do trojki to ja Ci taki sam sprzedam po 70 gr/szt i ja zarobie i Ty zarobisz 30 gr bez roboty i kazdy bedzie zadowolony ;d troszke mi sie nie chce wierzyć że ktoś może byc az tak glupi zeby tyle zaplacic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

A czemu miałbym kłamać i głupoty wypisywać, żeby sobie polepszyć humor a Wam popsuć ??

Szukałem klienta i znalazłem, bezpośrednio do małej przetwórni warzyw poszło, bez mycia, bez obcinania, bez sortowania.

 

Udało mi się jak ślepej kurze ziarnko :)

I prawdopodobnie będzie stałym klientem bo powiedział, że w przyszłym roku weźmie wszystko co będę miał.

Edytowano przez dyczko0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

dyczko albo sciemniasz, albo koleś z przetwórni jest debilem i nie wie po ile jest czosnek :D Bo mógl podjechac na gielde, i po 70 gr jedynki slabej by się nachapał co niemiara, obranej i w jednym kalibrze +5.5 cm

 

dlatego zaproponuje jeszcze raz skoro masz takiego super klienta, moge Ci sprzedac 40 tys kij nawet po 60gr/szt. Ja wezme z robotą 24 tys a Ty dolozysz swoje 40gr marzy i bd mial 16 tys na czysto ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzonka    0

uuu teraz lipa w sandomierzu ale i tak miałam fuksa bo gosc podjechał,z nad morza ma własna masarnie i zabrał mi wszystko po 40gr,z czosnkiem jest totalna klapa za darmo by chcieli kupowac ,podejda do worka wywracaja ogladaja i narzekaja....na razie daje spokój a co do tego ze po złotówce to srednica powyzej 6 ,nikt za 4-5 nie da złotowki ludzie co to za bzdury..pozdrawiam i zycze dobrego handlu :D

 

a za kg drobnego u mnie 2.50,za wiekszy drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj