bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

pic2ek    5

dzięki śliczne, panowie czeski błąd i tyle :) Tez myslałem o Jarusie.

Panowie a ktoś z was ma do sprzedania tą odmianę? chętnie kupiłbym jej trochę. PW jak coś.

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

ile ząbek w główce tworzy jarus i jaka jest ich wielkość, ewentualnie orientacyjny plon?

 

ile przeciętnie potrzeba główek na 1kg?

 

i trzecie- ma ktoś w mazowieckim/lubelskim/podlaskim jarusa do sprzedania?


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

wiekszość ma raczej zimowy:) na allegro jest tylko drogo..


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ82mtz    0

kolego każdy pyta o pryskanie czosnku jak czym i kiedy ale nikt ci nie odpisze bo to tajemnica zeby komuś nie urosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Kto sadzi go lat kilka lub więcej ma sprawdzone środki,g orzej natomiast wstrzelić się w pogodę, tajemnica żeby komuś nie urosło??? chyba tak najgorzej mnie wkurza jak ludzie sprzedają i się cieszą że sprzedali nieważne że za niską cenę , a co za tym idzie p.......szą cenę i przy tym idą większe nakłady i środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

Witam na TVR w Akademia Farmera jest fajny film o uprawie czosnku filmik ma nr 48/79 tam znajdzecie sporo opowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ja nie mam tajemnic, ale nie twierdze ze środki które stosuje są najlepszymi czy najwłaściwszymi.. bo jak by to powiedzieć jestem samoukiem. niektórzy z dziada pradziada sadzą czosnek to i wiedzą dużo. ja cały czas próbuje różnych nawozów i środków odzywek żeby był jak najlepszy plon:) chyba całe życie sie bede uczył :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysiekFM    11

Witam na TVR w Akademia Farmera jest fajny film o uprawie czosnku filmik ma nr 48/79 tam znajdzecie sporo opowiedzi

 

wstaw może link bo nie mogę tego znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

cos link nie działa wchodzisz na TVR dajesz wideo i wybierasz Akademia Farmera uprawowy biznes i tam wybierasz czosnek tylko trzeba się zalogować ,

Edytowano przez wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaMat11    0

Wstaw link bezpośrednio do tego filmu bo ja szukałem i znalazłem o czosnku ale to nie jest ten numer co ty piszesz .Ja znalazłem w dziale "Akademia Farmera-Uprawiamy biznes" odc.27 jest on na str.4 ale wyczerpujących odpowiedzi to tam nie ma tak że jeśli ty piszesz o innym odcinku to wstaw ten link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzioo    3

Panowie a co to za odmiana czosnku Latowicki ? zamówiłem z aledrogo 15 główek latowickiego i kilogram jarusa na rozmnożek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

to są jakieś tereny w polsce "latowickie" i z tąd pewnie dali taką nazwe :) to kupiłeś troche kota w worku :D

Edytowano przez sebo1986

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

heh niewiadomo, zapytaj sprzedawcy o odmiane ;)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ82mtz    0

Jak tam koledzy czosnek wam sie trzyma??? mróz nie dał mu w kość? zapowiadają mrozy bez sniegu pewno przerzedzi znów pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmiak    0

U mnie jeszcze sie trzyma ale pod sniegiem sobie leżl. Teraz to nie wiem jak bedzie bo dzeszcz pada a mrozy zapowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwinto    1

.............. a u mnie spora warstwa śniegu i na jutro też zapowiadają silny wiatr i obfite opady śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

u mnie też pod śniegiem na szczęście :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weber    0

Powiedzcie mi,bo w weekend ma byc -13 a czosnek juz wyszedł,śnieg znikął i nie wiem czy go mróz nie porazi.

Czy przykrycie harnasia agrowłókniną pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj