Zaloguj się, aby obserwować  
KONRADp

kola coronet

Polecane posty

KONRADp    0

Siema mam kombajn kola coronet i mam co do niego kilka pytań. Ale niestety to jest bardzo rzadko spotykany kombajn , czy ktos wogóle o nim słyszal lub go posiada. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

U mnie w okolicy gościu ma kombajn bodajże Kola Rubin , jest to chyba nowszy model od twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
U mnie w okolicy gościu ma kombajn bodajże Kola Rubin , jest to chyba nowszy model od twojego.

 

 

Mnie interesuje coronet. Z tego co sie orientuje to kola to jest nazwa, a coronet to marka wiec to moze byc zupelnie co innego.

 

E. Köla rubin to zupełnie co innego znalazlem w google. To jest fahr rubin.Jedyna współna cecha to cheder tej samej szerokości.

 

A dodam że ja mam bardzo niespotykany kolor kombajnu-biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
Coś znalazłem może ci się przyda Kola

 

Heh mój kombajn wygląda identycznie jak kola hydromat tylko że ma silnik jak coronet. Napis na boku ma hydromat. Pogubilem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1
Mnie interesuje coronet. Z tego co sie orientuje to kola to jest nazwa, a coronet to marka wiec to moze byc zupelnie co innego.

 

E. Köla rubin to zupełnie co innego znalazlem w google. To jest fahr rubin.Jedyna współna cecha to cheder tej samej szerokości.

 

A dodam że ja mam bardzo niespotykany kolor kombajnu-biały

 

To jest ta sama marka tylko ze różne modele. A co ci nawalilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
To jest ta sama marka tylko ze różne modele. A co ci nawalilo??

 

 

Wszystko po koleji sie sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
wiesz co Ci radze sprzedaj to lepiej w hu.. bo czesci do tego praktycznie nie ma.

 

Słuchaj nie bd tego spredawał bo mo dziadek i ojciec nie pozwolą no cóz odziedzyczyłoem kombajn po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

Aha chyba ze tak. Chociaz dużo części możesz podebrac z innych kombajnów a łożyska to tez nie problem dobrać.

A silnik masz Perkinsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
Aha chyba ze tak. Chociaz dużo części możesz podebrac z innych kombajnów a łożyska to tez nie problem dobrać.

A silnik masz Perkinsa?

 

 

Silnik to nie problem identyko jak inny perkins.Moja kola wygląda tak http://www.mavie-hoerbiger.net/son28.JPG tylko ze jest w wersji bialej jest troche inna od hydromata i inna od tej coli ze strony konedata. Gdy sie cos zwali jest najczesciej dorabiane od czegos innego. W tym roku kupilem sieczkarnie do niego od fahra 66.bo drobnych modyfikacjach tnie dobrze. Nie znalazl bys jeszcze tylu tego kombajnu bo ja mam nie oryginalny i chcialbym zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONRADp    0
tu coś znalazłem tylko że to są inne modele Kola

ile ci schodzi skoszenie jednego ha?

 

Heh trudno powiedziec.Zależy czego.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkudry    0

Siema mam kombajn kola coronet i mam co do niego kilka pytań. Ale niestety to jest bardzo rzadko spotykany kombajn , czy ktos wogóle o nim słyszal lub go posiada. Prosze o odpowiedz.

Witam ja od 16 lat mam Kóle rubin z1970r.Rzadko spotykany ale przez te lata jakoś służył na 20ha(do koszenia).W tym roku chcę go sprzedać. Ile można za niego (rozsądnie)cenić,kombajn był garażowany nie jest pogięty i pordzewiały.Heder 2,6m silnik perkins 4cyl.Jeśli ktoś chce to mogę przesłać zdjęcia .Mój adres:poitrkudry@interia.eu.Ajeśli chodzi o Kola CORONET to nie słyszałem i nie widziałem tego modelu .Ale moja rada jest taka (i dotyczy to wszystkich kombajnów zachodnich )-im więcej naprawisz Sam tym Masz go taniej.Do koli szukaj części u handlarzy maszynami z zachodu .Moje zdanie jest takie (po 16 latach z kolą) niema jak BIZON ewentualnie claas lub fortshrit,części są dostępne i w miarę tanie ,ale tak jak pisałem u handlarzy i u tych mniej znanych ,oni mają części ze starych kombajnów (tylko trzeba poszukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj