Skocz do zawartości
Tomek34

Ile razy dziennie odwiedzasz agrofoto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agrofoto
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja przeważnie 3-4 razy :) , chociaż czasami jak sam w chacie jestem ,i przed komputerem siędzę z 10h to już cięzko się doliczyć :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Katarina    0

Gdy jestem w domu 1-2 razy dziennie, ale gdy jestem w Łomży to raz na tydzień albo i rzadziej

Tomi1910    6

Ja jak tylko jestem przy kompie to cały czas musi być af włączone. Czyli tak średnie kilka godzin dziennie :blink:

bartek330    0

ja staram się odwiedzić agrofoto conajmniej raz dziennie ale zdażają się takie dni że nawet 3-4razy :unsure:

rolnik9595    2

Ja to mam AF ustawione jako stronę startową, wiec co wejdę na internet to pooglondam co i jak na AF :unsure:

czaro    13

normalnie to raz tak na godzinke.

a jak jest czas to 2-3 razy po 1-2 godzinki

slawek3220    595

3 razy dziennie rano w południe i na wieczór zimą ale wiosną latem jesienią to 1 tylko wieczorem

Manio1523A    0

Zimą głównie 3,4 razy na dzień. A w żniwa to 1 raz na miesiąc, z braku czasu po prostu. Wolę się wykąpać i iść spać, lub pojechać i pogadać z braćmi. Przy okazji coś przechylić ^^.

Karolcia    36

Ja minimum 3 razy dziennie ^^

Gorzej będzie w okresie wiosenno letnim,gdy jest więcej pracy pewnie będzie to tylko 1 raz :P

fart23    0

jak jestem w pracy to praktycznie cały dzień mam włączoną stronkę, i co chwilę zaglądam sobie (zaleta pracy jako informatyk :rolleyes: ), a wieczorem to różnie zależy ile mam pracy, jestem w trakcie remontu zabudowań tak więc tego czasu popołudniami nie mam za wiele.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?